Skip to content Skip to footer

تحویل خودروهای تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید به مشتریان

 

فونیکس به عنوان برندی پیشرو و نوآور که بخش قابل توجهی از توان خود را به توسعه محصولات سازگار با محیط زیست اختصاص داده، پنج شنبه (۶ دی ۱۴۰۲) طی مراسمی اولین خودروهای پلاگین هیبریدی (PHEV) و سازگار با محیط زیست خود به نام تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید را در حضور مشتریان و مدیران ارشد این برند تحویل مصرف کنندگان خواهد کرد.

در این مراسم که صبح پنج شنبه ساعت ۹ در هتل المپیک تهران برگزار می شود، حدود ۳۰ دستگاه خودروی تیگو ۸ پرو پلاگین هیبریدی را با امید به بهبود هوای پاک بعد از برگزاری جلسه آموزشی در در این مراسم که صبح پنج شنبه ساعت ۹ در هتل المپیک تهران برگزار می شود، حدود ۳۰ دستگاه خودروی تیگو ۸ پرو پلاگین هیبریدی را با امید به بهبود هوای پاک بعد از برگزاری جلسه آموزشی در ارتباط با تکنولوژی پیشرفته این محصول و پاسخ به سوالات و انجام تست های اولیه توسط برند در حضور مصرف کنندگان، تحویل مشتریان خواهد کرد.

مشتریان فونیکس بعد از قرار گرفتن پشت فرمان خودروهای تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید خود و حصول اطمینان از رفع سوالات توسط مسئولان این برند با دریافت هدایایی بدرقه خواهند شد.

آشنایی با خودروی سازگار با محیط زیست تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید

خودروهای تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید از نسل خودروهای پلاگین هیبریدی (PHEV) است که به علت وجود پیشرانه برقی – بنزینی قابل شارژ با برقی خانگی، آلایندگی بسیار کمتری را نسبت به خودروهای بنزینی دارد و پاسخی به نیازهای مردم برای بهبود وضعیت هوای زمین و محیط زیست سالم تر است.

این خودروی لوکس و پرقدرت به علت ترکیب دو موتور برقی و یک موتور بنزینی با یکدیگر در بیشینه حالت ممکن، ۳۲۶ اسب بخار قدرت و ۵۱۰ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند که از قدرتمندترین خودروهای مونتاژی در ایران است.

باتری ۱۹.۲۷ کیلووات ساعتی آن، با توجه به ساختار الکتریکی ۳۵۰ ولتی این خودرو، قادر است طی ۳۰ تا ۴۰ دقیقه اتصال به شارژر سریع پر شود. در صورت اتصال به شارژر خانگی سطح یک نیز حدود سه تا چهار ساعت با توجه به دمای هوا زمان نیاز است تا باتری فونیکس تیگو ۸ پرو پلاگین هیبریدی PHEV فول شارژ شود. برند فونیکس در هنگام تحویل خودروها به مصرف کنندگان، دو عدد شارژر پرتابل و وال باکس (که از جانب هوم سرویس فونیکس در منزل نصب می شود) به صورت رایگان در اختیار مشتریان خود می گذارد.

برد حرکتی این خودرو در حالتی که باتری ها فول شارژ باشند، معادل ۷۵ کیلومتر در حالت تمام برقی و بدون نیاز به موتور بنزینی است. در حالتی هم که باک بنزین ۴۵ لیتری و باتری ها فول شارژ باشند، مسافتی معادل ۹۵۰ کیلومتر را طی می‌کند.

مصرف سوخت تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید در بهترین حالت در حدود ۱.۵۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر بوده و در حالتی که موتور بنزینی فعالیت کند مصرف سوخت این خودرو ۶.۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است که این خودرو را یک محصول سازگار با محیط زیست تبدیل می کند.

راحتی، زیبایی، قدرت، شتاب و سازگاری با محیط زیست به طور همزمان در خودروی پلاگین هیبریدی تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید نهفته است.