محصولات

اطلاعات تماس

bar2
FX | 360 View
دل افکار

FX | 360 View

FX | 360 View
دل افکار

FX | 360 View

Please choose a set of images or set url.

FOWNIX FX

DELAFKARCO

هنر آینده، صفتی ست که برای فونیکس اف ایکس، جدیدترین محصول فونیکس، در نظر گرفته شده است، انتخابی که برازنده این محصول مدرن و هنری می باشد. ما در شعب نمایندگی دل افکار با ثبت نام شرایط نقد و اقساط اف ایکس، در خدمت شما هستیم.

Fownix FX
DELAFKARCO

بررسی اف ایکس

  • پس از موفقیت خودروهایی همچون تیگو8 پرو، فونیکس با محصولی فوق العاده مدرن، جنجال به پا کرده است. خودرویی که از لحاظ طراحی میتوان آن را، یکی از زیباترین و خاص ترین محصولات این سالهای بازار دانست. از لحاظ فنی قابلیت های چشمگیری را در خود جای داده است. از لحاظ امکانات رفاهی، آپشن هایی همگام با تکنولوژی روز خودروهای جهان در خود دارد و در نهایت از لحاظ ایمنی، این خودرو توانسته است با پشت سر گذاشتن انواع تست های تصادف، پنج ستاره ایمنی را از سازمان euroncap دریافت کرده و بی شک یکی از مطمئن ترین محصولات بازار کشور، خواهد بود.

حجم موتور: 1.6 توربو شارژ

تعداد سیلندر : 4

انتقال نیرو : 7 سرعته دو کلاچ

حداکثر سرعت : 210

حداکثر گشتاور : 290

دو نمایشگر کلاستر 10.25 اینچی

FX

دل افکار | نمایندگی برتر فروش

امکانات رفاهی

بهره‌مندی از 13 عملکرد از سامانه همیار راننده (ADAS) و مجموعه‌ای از آپشن‌های رفاهی، جلوه دیگری از جاذبه‌ها در دل کابین FX است. نمایشگر دوگانه کلاستر و مولتی‌مدیا (هر کدام با 10.25 اینچ)، فرمان برقی دی-کات، ریموت استارت، دوربین نمای 360، سیستم تهویه مطبوع خودکار و محفظه خنک‌کننده (کول‌باکس)، برخی از ابعاد برجسته در کابین FX است.

کنسول میانی

کنسول میانی اف‌ایکس، در عین طراحی مینیمال، کلیدهای کنترلی مورد نیاز را در اختیار راننده قرار می‌دهد. دنده برقی جذاب در این بخش به چشم می‌خورد که در امتداد آن، محل نگهداری تلفن همراه با امکان شارژ وایرلس قرار دارد.

کیفیت صدا

فونیکس ‌اف‌ایکس با 8 بلندگوی سونی، نیاز سرنشینان را در زمینه صدا به لحاظ کمی و کیفی به خوبی اقناع می‌کند.

A D A S
FX

دستیار هوشمند راننده

رادار نقطه کور
رادار نقطه کور با استفاده از ترکیب تجهیزاتی مانند رادارها و دوربین های نصب شده بر روی خودرو با اسکن فواصل طولی خودرو با سایز خودروهای هم مسیر با آن اقدام مینماید. در صورت وجود وسیله نقلیه ای در نقطه کور خودرو نسبت به اعلام هشدار با روشن شدن نقاط زرد رنگ بر روی آینه جانبی همان سمت افدام می نماید. اگر خودرو مذکور از حدی به خودرو نزدیکتر گردد سیستم BSD اقدام به اعلام هشدار صوتی نیز مینماید.
Blind Spot Detection - BSD
سیستم کنترل هوشمند نور بالا
در زمان روشن بودن چراغ های جلو، این سیستم به صورت دائم به رصد آشیائی که از رو به رو به خودرو نزدیک می شوند می پردازد و با توجه به پوشش 150 متری نور بالای خودرو جهن عدم مزاحمت برای راننده در حال گذر نسبت به تغییر نور بالا به نور پایین اقدام می نماید.
Intelligent High beam Control - IHC
ترمز اضطراری خودکار
بی توجهی هنگام رانندگی می تواند عواقب جدی داشته باشد. بوش برای کاهش خطر تصادف از عقب یا پیچ یا کاهش عواقب آن، سیستم ترمز اضطراری خودکار را توسعه داده است. هنگامی که شروع به حرکت میکند فعال می شود و در تمام سرعت ها از راننده پشتیبانی می کند و همچنین در روز و شب. با این حال، راننده همچنان باید مراقب باشد و همیشه با احتیاط رانندگی کند.
Autonomous Emergency Braking - AEB
Previous
Next

PHOTO GALLERY

ARRIZO6 PRO
[ دل افکار ]

FOWNIX FX | VIDEOS

fxfin1 scaled

دانلود کاتالوگ محصول

FX

مشاوره خودرو

FX
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
نوع پرداخت:
fa_IRPersian