محصولات

اطلاعات تماس

bar2
X22 360 View
دل افکار

X22 | 360 View

MVMX22

DELAFKARCO

ایکس22 همواره در طی سال های گذشته توانسته گوی سبقت را از بسیاری از کراس اور های هم رده خود ربوده و فروش خوبی داشته و مخاطبین خاص خود را داشته باشد. خودرویی که به دو صورت دنده ای و اتومات ارائه میگردد. ما در نمایندگی دل افکار شرایط فروش افساطی هر دو مدل را برای شما فراهم کرده ایم.

X 2 2 P R O
DELAFKARCO

بررسی ایکس22 پرو

  • X22 از ظاهری اسپرت بهره می برد که زبان طراحی خودرو در کنار استفاده از رینگ و لاستیک 16 اینچی سبب این امر گردیده است. در کنار طراحی جذاب خارجی خودرو، فضای داخلی خودرو نیز از تودوزی دو رنگ اسپرت و سرعت سنج اسپرت بهره می برد و در کنار آپشنهای رفاهی مناسب عرضه شده همانند نمایشگر چند رسانه ای 8 اینچی خودرو، فرمان چند منظوره، کامپیوتر سفری و سیستم تهویه مطبوع اتومات تجربه رانندگی متفاوتی را برای سرنشینان به ارمغان می آورد. همچنین وجود دو ایربگ به همراه سیستمهای کمک ترمز ABS و EBDنیز بر ایمنی خودرو می افزایند.
image2 home2 4
حجم موتور: 1497cc

تعداد سیلندر : 4

انتقال نیرو : 9 سرعته CVT

حداکثر سرعت : 170

حداکثر گشتاور : 135/2750

دیسپلی 8 اینچی

X22

دل افکار | نمایندگی برتر فروش

سیستم کنترل پایداری (ESP)

پکیج ESP بکار گرفته شده در خودرو X22 شامل سیستم کنترل حرکت در سربالایی (HAS)، سیستم کنترل کشش خودرو (TCS) ، و سیستم کنترل ترمز الکتریکی (EBA) می باشد که مجموعه سیستمهای بکار گرفته شده در کنار ABS و EBD ایمنی بالا و آرامش خاطر قابل توجهی را برای راننده و سرنشینان خودرو فراهم می آورد.

سیستم کنترل باد فشار لاستیکها (TPMS)

خودرو X22 مجهز به سیستم TPMS است که با نظارت دائم بر میزان باد و دمای تک تک لاستیکهای خودرو، در صورت کاهش فشار باد تایرها و یا بالا رفتن بیش از حد آن به راننده اخطار میدهد. این سیستم سبب می شود در بازه طولانی مدت با تنظیم نگه داشتن فشار باد لاستیکها علاوه بر کاهش خطرات در میزان مصرف سوخت خودرو نیز صرفه جویی گردد.

سان روف برقی

خودرو X22 مجهز به سانروف برقی دو حالته می باشد که علاوه زیبایی بصری در خودرو، امکان تهویه و گردش هوای داخل کابین را در روزهای نچندان گرم و یا سرد سال را فراهم می آورد.

مانیتور 8 اینچی با قابلیت به اشتراک گذاری تصاویر تلفن همراه

خودرو x22 مجهز به مانیتور 8 اینچی تاچ می باشد که امکان اتصال و مشاهده تصاویر روی صفحه تلفن همراه بر روی دیسپلی خودرو را نیز فراهم می سازد. همچنین امکان مشاهده تصویر دوربین عقب خودرو بر روی دیسپلی 8 اینچی خودرو نیز فراهم گردیده است.

PHOTO GALLERY

MVM X22
[ دل افکار ]

X22 | VIDEOS

galleryx22 14

دانلود کاتالوگ محصول

MVM X22

مشاوره خودرو

MVM X22
galleryx22 22
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
نوع پرداخت:
fa_IRPersian