محصولات

اطلاعات تماس

bar2
X22 PRO360 View
دل افکار

X22 PRO | 360 View

X22PRO

DELAFKARCO

ایکس22 پرو، نسل جدید خودروی پرطرفدار ایکس22 می باشد، محصولی که از روزی که برای اولین بار رونمایی آن را در نمایندگی دل افکار داشتیم تا به امروز نظرات جذاب و رضایت بخشی پیرامونش مطرح شده و همچنان یکی از خودروهای پرطرفدار سال های اخیر بازار خودرو می باشد.

MVM x22 pro
DELAFKARCO

بررسی ایکس 22 پرو

  • ایکس 22 پرو، آخرین فیس لیفت ایکس22 می باشد، خودرویی با ظاهری کاملا مدرن و زیبا که در پاییز سال 1400 عرضه شد، مشخصات فنی این خودرو در جای خود بسیار خاص و متفاوت می باشد. موتور سه سیلندر توربو شارژ با مصرف سوخت بسیار کم، امکانات رفاهی مدرن، طراحی داخلی روز و همچنین طراحی و تغییرات جذاب بدنه خودرو از نقاط قوت و نکات قابل توجه این محصول جدید مدیران خودرو می باشد. ایکس 22 پرو می تواند علاوه بر علایق و انتظارات علاقه مندان به ایکس 22، انتظارات عاشقان سایر سبک های خودرو را نیز برآورده ساخته و رضایتشان را جلب نماید.
حجم موتور: 1000cc توربو

تعداد سیلندر : 3

انتقال نیرو : 9 سرعته CVT

حداکثر سرعت : 185

حداکثر گشتاور : 185

دیسپلی 9 اینچی

X22 PRO

دل افکار | نمایندگی برتر فروش

مانیتور 9 اینچی

ایکس22 پرو مجهز به مانیتور 9 اینچی بزرگ بوده و میتواند لذت استفاده از تکنولوژی را به بهترین شکل به شما ارائه دهد.

مانیتور 9 اینچی X22pro دارای رابط کاربری فوق العاده برای استفاده و دسترسی آسان به تمامی کاربری ها می باشد. همچنین مانیتور 9 اینچی X22 pro  امکان اشتراک گذاری تصاویر گوشی شما با مانیتور را دارا می باشد و می توانید از نرم افزار های گوشی خود با صفحه نمایش بزرگ استفاده نمایید 

گیربکس 9 سرعته CVT

نسل جدید گیربکس 9 سرعته CVT خودرو سبب تعویض دنده نرمتر و بهینه تر می گردد. گیربکس این خودرو دارای راندمان 92.5 درصد می باشد

سیستم کنترل پایداری ESP

این خودرو مجهز سیستم کنترل پایداری گردید. این سیستم با نظارت دائم بر تعادل خودرو به محض خارج شدن کنترل خودرو وارد مدار شده و با کنترل سیستمهای ترمز و تنظیم میزان مناسب قدرت موتور سعی بر برقراری تعادل و کنترل خودرو می نماید. سیستم کنترل پایداری بکار رفته در این خودرو سبب ایجاد ایمنی بسیار بالا برای راننده و سرنشینان خودرو می شود.

سیستم اتوهلد یا Auto Hold

سیستم اتوهلد یا Auto Hold به عنوان آپشنی جهت جلوگیری از فرسوده شدن موتور خودرو و صرفه جویی در مصرف سوخت و همچنین احساس راحتی بیشتر برای راننده طراحی شده و البته کاربرد این سسیستم بیشتر در مواقع ترافیک می باشد.

در حقیقت اتو هلد، سیستمی است که راننده را از گرفتن و رها کردن‌ های مداوم ترمز‌ در ترافیک و… آسوده می کند، همچنین این سیستم از حرکت ناخواسته خودرو در سرازیری‌ ها‌ نیز جلوگیری به عمل می آورد.

فرمان برقی (EPS)

این خودرو مجهز به فرمان برقی گردید که علاوه بر سهولت رانندگی با تامین نیروی مورد نظر خود از سیستمهای برقی خودرو از اتلاف قدرت موتور جهت فعال نگه داشتن پمپ هیدرولیک کاسته و در نهایت سبب افزایش کارایی خودرو می گردد. همچنین حساس بودن نرمی و یا سفتی فرمان خودرو به میزان سرعت سبب افزایش امنیت سرنشینان می گردد.

 

سیستم کنترل فشار باد لاستیک ها TPMS

ایکس22 پرو مجهز به سیستم کنترل فشار باد لاستیک ها گردید که با نظارت دائمی میزان باد لاستیک ها و اعلام اخطار در صورت کاهش میزان باد و یا گرمای بیش از حد لاستیک ها امنیت راننده و سرنشینان خورو را افزایش می دهد.

 

سانروف

خودرو x22 pro مجهز به سانروف گردیده است که این آپشن علاوه بر ایجاد امکان مشاهده و لذت از آسمان بالای سر و نور خورشید، امکان تهویه سریع هوای داخل خودرو را نیز فراهم می آورد.

 

PHOTO GALLERY

X22 PRO
[ دل افکار ]

X22 PRO | VIDEOS

galleryx22 14

دانلود کاتالوگ محصول

X22 PRO

مشاوره خودرو

X22 PRO
galleryx22 22
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
نوع پرداخت:
fa_IRPersian