28
آوریل

ساعت هوشمند X55

نمایندگی دل افکار محصول جدید مدیران خودرو، ام وی ام ایکس ۵۵ را در ماه های گذشته، ارائه و فروش آن را آغاز کرده است. این خودرو دارای آپشن بسیار مدرن و خاصی است که تنها در خودروهای لوکس بازار ایران وجود دارد و همین امر موجب جلب نظر بسیاری شده است. از جذاب ترین آپشن ها و تجهیزات این خودرو می توان به دستبند هوشمند آن اشاره کرد، این گجت هوشمند قابلیت های گوناگونی دارد…

جا داره تا در اینجا به نحوه عملکرد آن توجه ویژه داشته باشیم، با در دست داشتن این ساعت و یا در صورت دلخواه بستن آن می‌توان ادوات کنترلی خودرو خود را در دست بگیرید که میتوان به استارت زدن خودرو از روی ساعت و روشن نمودن خودرو، باز نمودن درب صندوق عقب، بالا و پایین نمودن شیشه ها از راه دور، مشاهده تماس های ورودی و پیام ها، چک و کنترل کردن سوابق پزشکی و سلامتی، نظارت بر ضربان قلب و… کنترل کرد، که خود نشان دهنده یک کراس اوور مدرن و امروزی است که با طراحی مدرن و امکانات تکنولوژی به روز و ارزشمند خود می‌تواند مورد توجه قرار گیرد.

مدیران خودرو با عرضه خودروی ایکس 55 به خوبی نشان داد که استراتژی شرکت مدیران خودرو عرضه خودروهای با تکنولوژی و امکانات بالا و ارزشمند می‌باشد که می‌توانند بسیاری از خودروهای خارجی را به چالش بکشند.