24
اکتبر

Tiggo 8 Plus در سراسر جهان روانه بازار شد

در تاریخ 15 اکتبر که بیستمین سالگرد صادرات چری است ، Tiggo 8 Plus ، عضو جدید سری Tiggo 8 ، در دریاچه Yanqi ، پکن راه اندازی شد.

در کنفرانس راه اندازی ، ده ها مالک Tiggo 8 Plus ، به نمایندگی از ماریوس اورباخ ، دبیر اول سفارت جمهوری لهستان در چین ، کلید را از یین تونگیائو گرفتند ،دبیر حزب و رئیس شرکت خودروسازی چری ، گیم (چری) و دکتر گائو شینهوا ، معاون رئیس چری و رئیس انستیتوی تحقیقات مهندسی خودرو چری ، برای پیوستن به خانواده بزرگ “TIGGO MAN” به عنوان اولین دسته از صاحبان 8 Tiggo پلاس حضور داشتند.

چری به عنوان یک برند اتومبیل مستقل چینی که از ابتدا جهانی شد ، پس از 20 سال فعالیت در خارج از کشور ، به محبوب ترین برند خودروی چینی در خارج از کشور تبدیل شده است. تا به امروز چهار بار چری در فهرست “20 شرکت برتر چینی با بهترین تصویر در خارج از کشور” قرار گرفته است که 4 مرکز تحقیق و توسعه ایجاد کرده است ، 10 پایگاه تولیدی و بیش از 1500 شبکه خدمات فروش در خارج از کشور ، 1.65 میلیون خودرو به بیش از 80 کشور و منطقه صادر کرده و برای 17 سال متوالی بزرگترین صادر کننده وسیله نقلیه مسافری چین بوده است.

چری در میان گسترش جهانی Covid-19 در سال جاری به رشد قابل توجه صادرات دست یافت و در سه سه ماهه اول سال جاری 69371  خودرو مسافری صادر کرد که نسبت به سال گذشته 36.4 درصد رشد داشته است. مدل های ستاره چری با هدایت New Tiggo 8 با فروش بی سابقه و سهم بازار در کشورهایی مانند روسیه ، عربستان سعودی ، شیلی و اوکراین به محبوب ترین مدل های چینی تبدیل شدند.  

Tiggo 8 Plus به عنوان یک SUV (شاسی بلند)  پرچمدار مطابق با استانداردهای جهانی ، مدل جدیدی است که از خرد جهانی و فن آوری های اصلی و همچنین مدل استراتژیک جهانی چری استفاده می کند. چری در ابتدا استقرار جهانی Tiggo 8 را به پایان رسانده و Tiggo 8 Plus را در کشورهایی مانند عربستان سعودی ، روسیه ، اروگوئه ، اوکراین و شیلی راه اندازی می کند تا گامی بزرگتر در جهت هدف استراتژیک “تبدیل شدن به یک برند رقابتی در سطح جهانی” بردارد.