12
ژانویه

OMODA 5 نسل جدید خودروهای مفهومی و پر طرفدار

OMODA 5 نسل جدید خودروهای مفهومی و پر طرفدار

 

در ماه نوامبر، چری OMODA 5 را عرضه کرد، اولین مدل از نسل جدید خودروهای مفهومی، ART IN MOTION، در Auto Guangzhou چین.

OMODA 5 توجه زیادی را از رسانه های جهانی به خود جلب کرده است. نزدیک به 200 رسانه اصلی خودرو در بیش از 40 کشور، از جمله روسیه، اسرائیل، ترکیه، برزیل و مکزیک، از طراحی مدرن OMODA 5 توسط چری که توجه 50 میلیون نفر را به خود جلب کرد، عنوان کردند.

طرفداران چری در سرتاسر جهان نیز اشتیاق خود را برای راه اندازی این مدل در فیس بوک و سایر رسانه های اجتماعی با مجموع نزدیک به 100000 تعامل تا کنون ابراز کردند.

مفهوم طراحی پیشگامانه ART IN MOTION ظاهر پویای گالوانیزه OMODA 5، نمای جلوی بدون مرز، طراحی مشبک ماتریس الماسی، خطوط اسپرت و یک اسپویلر یکپارچه دو لایه را به وجود می آورد که با هنر آوانگارد می درخشد.

طراحی منحصربه‌فرد OMODA 5 توسط رسانه های بسیار مورد تحسین قرار گرفته است، و ستایش می‌کنند که مفهوم طراحی آینده‌نگر آن چشمگیر، جذاب و رقابتی است که نشان‌دهنده بالاترین سطح فنی در چین می باشد.

در عین حال، پیکربندی سیستم قدرت OMODA 5 به این معنی است که می تواند هم با گاز و هم از انرژی های جدید تغذیه شود. بسیاری از عرضه OMODA 5 در سال 2022 هیجان خود را ابراز کردند و اظهار داشتند که به پیگیری عملکرد آن در بازار جهانی ادامه خواهند داد.

در رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک و اینستاگرام، انتشار تصاویر OMODA 5 بحث‌های گسترده‌ای را در مورد این خودروی آینده‌نگر به راه انداخته و انتظارات را از این مدل بالا برده است.

استایل جالب OMODA 5 توانسته است کاربرانی از روسیه، مکزیک و آفریقای جنوبی را جذب کند. برخی از کاربران برزیلی در اینترنت گفتند که طراحی جدید آنها را وادار کرد تا به چری نگاه تازه ای داشته باشند و پیشرفت سریع خودروهای برند چینی واقعاً آنها را شگفت زده کرد.

از سوی دیگر، کاربران اینترنتی از ترکیه، شیلی، ایتالیا و پاکستان امیدوار بودند که OMODA 5 هر چه زودتر در کشورهایشان راه اندازی شود. بسیاری از کاربران مالزیایی بر این باور بودند که OMODA 5 رقابتی قوی در میان طیف وسیعی از برندهای خودرو دارد و آنها معتقد بودند که می تواند توجه مصرف کنندگان در آسیای جنوب شرقی را به خود جلب کند.

طبق برنامه چری، از سال 2022، OMODA 5 در آسیا، آمریکای جنوبی، استرالیا، آفریقا، اروپا و سایر کشورها و مناطق راه اندازی می شود و تجربه رانندگی منحصر به فردی در آینده را برای مصرف کنندگان جهانی به ارمغان می آورد.