محصولات

اطلاعات تماس

root1658889626204832

OMODA یکپارچگی عمیق سوررئالیسم

 

OMODA با یکپارچگی عمیق سوررئالیسم و هنر، یک مفهوم طراحی جدید را نشان میدهد

 

OMODA، اولین مدل SUV خودرو چری که به سمت بازار جهانی هدف گذاری شده است، همچنین اولین مدل جدیدی است که تحت مفهوم طراحی شجاع جدید “هنر در حرکت” توسعه یافته است.

“هنر در حرکت” یک مفهوم طراحی است که گسترش و تعادل بیشتر بین حرکت و سکون را بررسی می کند و فضای سفر آزادتر و شیک تری را مستقل از دنیای واقعی برای جوانان فراهم می کند.

بنابراین، صفت طراحی “نور و سایه” برای OMODA ایجاد می شود: نور لحظه به لحظه زیبایی و پویایی متمایزی را ارائه می دهد و امکانات بی نهایت بین تطابق کامل نور و سایه را نشان می دهد.

MODA64860599

 

این ویژگی ها  به ترجیحات نسل جوان در عصر جدید در سراسر جهان پاسخ می دهند، بنابراین ترجیحات مصرف کنندگان جهانی را هم تامین می کند.

مفهوم “جهان موازی” شباهت های زیادی با شرایط زندگی نسل جوان در دوره جدید دارد: آنها آزادی و استقلال را در بازی های اجتماعی دنبال می کنند، شادی را از ACGN در جهان های مختلف به اشتراک می گذارند، و از فناوری VR برای ایجاد دنیای مجازی خود استفاده می کنند. درست مانند “جهان موازی“، آنها سفری رویایی و در عین حال لذت بردن از مناظر زیبا را در طول مسیر خواهند داشت.

هدف “هنر در حرکت” تبدیل شدن به زبان طراحی است که به بهترین وجه برای جوانان در دوره جدید ارائه می شود و یک روند سورئال در طراحی بین المللی خودرو را رهبری می کند.

از نظر مدل‌سازی بدنه، جزئیات طراحی در «هنر در حرکت» عناصر مد روز را منعکس می‌کند. با نسبت طلایی فیثاغورث، طراح نسبت ارتفاع به عرض OMODA را به 0.8677 رسانده است.

root1658889OMODA688721743

 

نور از سقف به سمت جلو می تابد و زیبایی مد را با تأثیر بصری عالی نشان می دهد.

نور و سایه روان، مانند حکاکی یک هنرمند، خط تیز میانه را مشخص می کند و خطوط انعطاف پذیر با حسی قوی قدرت و حرکت را ایجاد می کنند.

هنگامی که OMODA در کلان شهر در نور و سایه حرکت می کند، چرخ های 18 اینچی تیغه ای دو رنگ، ویژگی های شیک و مدرنی را برجسته می کند.

جلوی خودرو با طراحی “Art in Motion”، جلوپنجره ماتریس یکپارچه به طور هماهنگ نور و سایه را در خود جای داده و مانند ستاره ها چشمک می زند.

چراغ‌های خیره‌کننده که به چشم‌انداز ترکیبی علمی تخیلی چراغ‌های تیز LED دینامیک مجهز شده‌اند، شخصیت جوانان را برجسته می‌کنند تا محدودیت‌ها را پشت سر بگذارند و آزادی را دنبال کنند.

در عین حال، OMODA با استفاده از چراغ های عقب LED X-through، چراغ های چرخشی، تعداد زیادی مجموعه نورپردازی عمودی برای داخل کابین و سقف شناور، زیبایی هنری و مد ورزشی قوی را به نمایش می گذارد.

زمانی که نور و سایه در کابین به هم می رسند، فضایی متمایز ایجاد می شود. تکنولوژی و فانتزی مضامین به کار رفته در فضای کابین هستند: تطبیق دو رنگ و صندلی‌های اسپرت، همراه با “نورپردازی ریتمیک محیطی 64 رنگ”، فضای داخلی فانتزی جذابی را ارائه می‌دهد.

root1658OMODA59705117667

صفحه نمایش دوبلکس 10.25 اینچی با اتصال، بی حد و حصر و وضوح فوق العاده، دید فوق العاده واضحی را به ارمغان می آورد. علاوه بر این، OMODA با قدرت فناوری سفر در کلاس جهانی خود، یک “جهان موازی” برای مصرف کنندگان جدید در سراسر جهان ایجاد کرده است تا تجربه سفر کاملی را برای آنها فراهم کند.

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian