24
نوامبر

 MVM X22 Pro محصول جدید چری در ایران

 MVM X22 Pro محصول جدید چری در ایران

 

 

طراحی خودروهای اقتصادی همیشه چالش برانگیز بوده است زیرا طراحان باید یک خودروی جذاب خلق کنند و در عین حال به کاهش هزینه های تولید نیز توجه کنند. در حالی که نسخه اصلی MVM X22 با نگاهی اجمالی به MVM X33s طراحی شده بود، طراحان چری تصمیم گرفتند برای ظاهر MVM X22 Pro از هیوندای کونا الهام بگیرند.

بهترین گزینه در مورد  X22 Pro چراغ های جلوی باریک و کشیده آن است. چراغ هایی که قبلا در محصولات جدید هیوندای به وفور دیده بودیم. X22 جدید با وجود تغییرات شدید در جلو، تنها با اصلاحات خط و زاویه در قسمت عقب معرفی شده است. البته نباید از اضافه شدن دیفیوزر و همچنین اضافه شدن چراغ خطر در پایین سپر عقب غافل شد. X22 Pro نسبت به مدل قبلی خود دستخوش تغییرات و بهبودهای قابل توجهی شده است. چهره خودرو کاملا دگرگون شده و از جلوپنجره کهکشانی استفاده می کند که بخشی از زبان طراحی چری است.

ام وی ام X22 پرو مانند بسیاری از هاچ بک های دیگر خودرویی مقرون به صرفه برای استفاده روزمره است. چری بازارهای هدف خود را به خوبی می شناسد و از قضا طبق استراتژی جدید خود لایه های مختلف بازار کشوری مانند ایران را حتی در رده کراس اوورهای پریمیوم هدف قرار داده است. چری تیگو 7 و 8 پرو هر دو گواه قوی این ادعا هستند.