27
آگوست

EXEED ارائه شده در فرودگاه دبی

دبی ، مترادف تجملات و ثروت. برج العرب معروف به هتل هفت ستاره ی دنیا ، برج 828 متری برج خلیفه معروف به بلندترین ساختمان جهان ، و بزرگترین مرکز خرید دنیا ، دبی مال و غیره دراین کشور جای دارند.

فرودگاه بین المللی دبی یکی از بهترین و بزرگترین فرودگاه های بین المللی در جهان است. با نزدیک به 90 میلیون توان مسافر ، بیش از 200 کشور و منطقه  در جهان به کاربران ارائه می دهد. در 15 ژوئن سال 2019 ، یک برند اتومبیل چینی در سکوت، در T3 فرودگاه بین المللی دبی با بیشترین میزان مسافر ظاهر شد و توجه بسیاری از رسانه ها و مصرف کنندگان را به خود جلب کرد.

بسیاری از مردم احتمالاً با EXEED آشنا نیستند. اما بیشتر مردم Jaguar Land Rover و Chery را به خوبی می شناسند. EXEED یک برند کاملاً جدید برتر است که بر اساس فناوری ها و سیستم عامل های ساخت اتومبیل Jaguar Land Rover و Chery ساخته شده است. EXEED این خودرو با عنوان EXCEED نامگذاری شده است. EXEED از دیگران یا جهان فراتر نمی رود. درعوض ، می آموزد که چگونه از خود فراتر رود ، حفظ بلند پروازی برای فزونی، شور و اشتیاق به آینده دارد ، و سفری بزرگ را در یک میدان غیر قابل توصیف و پر از آرمان آغاز می کند.

EXEED با اتخاذ ” فناوری ، سطح بالا و دینامیک ” به عنوان ارزش اصلی برند ، از زبان طراحی شیک خود ، تنظیمات هوشمند غنی و خدمات کامل استفاده می کند تا تجربه سفر جامعی را برای مصرف کنندگان جهانی فراهم کند.

طراح استاد کوین رایس (Kevin Rice ) سبک طراحی بین المللی بیشتری به EXEED داده است ، که زبان طراحی آن شامل “سادگی ، پاکی و قدرت ” است. EXEED الگوی سرسخت و بی پرده ای دارد . حضور EXEED در فرودگاه بین المللی دبی فقط یک نقطه آغاز است ، و سیگنالینگ این مدل برای ورود به بازار بین المللی است. اعتقاد بر این است که با بهینه سازی مدل و با پیشرفت استراتژی EXEED مطمئناً درخشش طلایی را در خاورمیانه و حتی در بازار جهانی به نمایش می گذارد.