29
اکتبر

EFORT اولین سهام چری در STAR Market

طی سالهای گذشته ، چری حدود 150،000 شغل ارائه داده است.

شرکتهای در حال ظهور در صنایع مانند رباتیک صنعتی ، هواپیمایی عمومی ، انرژی جدید ، تجهیزات کشاورزی مدرن ، اتصال هوشمند ، تأمین مالی اتومبیل ، املاک و مستغلات گردشگری و تجارت الکترونیکی مرزی.

EFORT یک شرکت ربات صنعتی پیشرو در چین است ، یکی از 100 تولید کننده برتر چین و همچنین عضوی از شرکت فناوری چری  – یکی از شرکت های اصلی در بخش قطعات خودرو چری.

EFORT طرحی از قطعات اصلی ، ماشین آلات و یکپارچه سازی سیستم سطح بالا را ایجاد کرده است که کل زنجیره ربات های صنعتی را پوشش می دهد ، از محصولات و راهکارهای ربات برای توانمندسازی صنایعی مانند خودروهای با انرژی جدید ، حمل و نقل ریلی ، هوا فضا ، الکترونیک 3C ، PV ، ماشین آلات ساختمانی و ریخته گری استفاده کرد و آنها را به اروپا ، آسیا و آفریقا صادر کرد.

EFORT سرمایه جمع شده را در زمینه R&D و صنعتی سازی ربات های هوشمند با عملکرد بالا و نسل بعدی سرمایه گذاری خواهد کرد. بهبود عملکرد و ظرفیت سازی قطعات اصلی ربات ها ، همچنین تحقیق و توسعه و صنعتی سازی یک پلت فرم ابر ربات ، در تلاش برای تبدیل شدن به یک شرکت ربات در سطح جهانی است.

در سالهای اخیر ، چری از مزایای نهادی و اثرات تجاری خود ، متمرکز بر صنعت خودرو ، که در هفت بخش تجاری مستقر شده است ، استفاده کامل کرده است: اتومبیل ، قطعات خودرو ، حمل و نقل ، املاک و مستغلات ، امور مالی ، خدمات مدرن و اطلاعاتی ، و بیش از 270 شرکت عضو ایجاد کرد.

با بیش از 90 تولید کننده قطعه ، شرکت فناوری چری ، یک شرکت اصلی در بخش قطعات خودروی چری ، استراتژی “مدیریت صنعتی + بهره برداری سرمایه” را اجرا کرده است. چری با داشتن نزدیک به 20 شرکت ذکر شده ، همچنان به ارتقا ظرفیت و توسعه برنده شرکت های عضو خود ادامه داده است.