02
ژانویه

Chery Pro Family عرضه ی جهانی خود را تسریع می بخشد

 Chery Pro Family عرضه ی جهانی خود را تسریع می بخشد

 

 

چری به عنوان یک برند خودروسازی چینی با صادرات خودروهای سواری برای 18 سال متوالی، همیشه به نوآوری های تکنولوژیکی پایبند بوده است.

به منظور پاسخگویی به نیازهای مسافرتی بالاتر و شخصی‌تر کاربران در سراسر جهان، چری محصولات جدید سری Pro Family را با ادغام قدرت تکنولوژیکی پیشرفته و آخرین مفهوم طراحی، روانه بازار کرده است.

در حال حاضر، مدل‌های سری Chery Pro Family به‌طور متوالی در اروپای شرقی، آمریکای جنوبی، خاورمیانه و سایر مناطق جهان عرضه شده‌اند و انتخاب‌های غنی‌تر و تجربه‌های دلپذیرتری را برای زندگی مسافرتی مصرف‌کنندگان جهانی به ارمغان می‌آورند.

در 10 دسامبر، Chery Automobile از محصولات جدید و ارتقا یافته Tiggo 8 Pro و Tiggo 7 Pro در قزاقستان رونمایی کرد. مراسم رونمایی از خودروهای جدید همزمان در نورسلطان پایتخت قزاقستان و آلماتی برگزار شد. موضوع رویداد راه اندازی ‘گفت و گو با آینده’ بود که بر رنگ محصول نهایی برند چری در فناوری و مد تاکید داشت.

در روز راه اندازی، ده ها خبرنگار حرفه ای رسانه خودرو و اولین دسته از نمایندگان کاربران در سالن نمایشگاه Chery Automobile Almaty گرد هم آمدند تا شاهد مراسم رونمایی باشند.

در همان زمان، چری همچنین اتومبیل های خود را در مگا سنتر، بزرگترین و مرتفع ترین مرکز خرید در آلماتی، قزاقستان، به نمایش گذاشت. به عنوان منطقه تجاری اصلی، حجم جریان مسافر آن به 1.1 میلیون نفر در ماه می رسد، و اعتقاد بر این است که محصولات سری Chery Pro Family به زودی مورد علاقه مصرف کنندگان بیشتری در قزاقستان قرار خواهند گرفت.

در مراسم راه اندازی، Baigozhin Bolat Serikovich، یکی از اولین دسته از نمایندگان صاحبان Tiggo 7 Pro، تجربه آزمایشی قبلی خود را به اشتراک گذاشت.

او طراحی شیک و پویا و نیروی محرکه قدرتمند چری را تحسین کرد: من این ماشین را خیلی دوست دارم، طراحی شیک، فضای داخلی جادار و صندلی های راحت دارد و من بی صبرانه منتظر رانندگی با این ماشین هستم تا خانواده ام را به گردش ببرم. ‘

در تاریخ 16 دسامبر، تیگو 7 پرو، یکی از مدل های مهم خانواده چری پرو، به طور رسمی در برزیل عرضه شد. در محل عرضه، تیگو 7 پرو عموما با استقبال خوبی از سوی رسانه های برزیلی مواجه شد که این مدل را قادر به پشتیبانی از موقعیت ‘بهترین شاسی بلند‘ دانستند و انتظارات خود را برای عملکرد بعدی بازار بیان کردند.

علاوه بر این، Tiggo 2 Pro در اواخر نوامبر در اوکراین راه اندازی شد. در کنفرانس راه اندازی، از خانم МАША ВИНОГРАДОВА، مجری مشهور رادیویی اوکراینی دعوت شد تا توضیحات جامعی در مورد پیکربندی Tiggo 2 Pro ارائه دهد که توجه تعداد زیادی از طرفداران را به خود جلب کرد.

عملکرد فوق‌العاده مدل‌های کاملاً جدید سری Pro Family Chery در بازار جهانی به طراحی مد Pro، پیکربندی فناوری Pro و قدرت قوی Pro نسبت داده می‌شود. همه اینها به چری کمک می کند تا کاربران جهانی را توسعه داده و حفظ کند.