22
ژوئن

Chery عنوان “محبوب ترین برند چینی” در روسیه

عنوان “محبوب ترین برند چینی” برای پنجمین بار به Chery در روسیه

 

به تازگی، Chery عنوان “محبوب ترین برند چینی” را به دست آورد با مزیت مطلق در مراسم سالانه خودرو روسیه 2021؛ در همین حال، Tiggo 8 Pro، که تنها سه ماه در بازار بوده است، همچنین “محبوب ترین شاسی بلند چینی” انتخاب شد.

این موضوع نشان دهنده تاثیر برند Chery در روسیه و همچنین نشان دهنده قدرت رو به رشد جهانی برندهای خودرو چینی است که توسط Chery ارائه شده است.

بیش از 1 میلیون مصرف کننده از سراسر روسیه در سال جاری رای دادند تا بتوانند آگاهی و پذیرش مصرف کنندگان برندهای خودرو را منعکس کنند.

گواهینامه افتخار برند Chery از Tiggo 8 Pro

 

از زمان ورود به روسیه در سال 2005، Chery در حال بررسی بازار به مدت 16 سال است و به طور پیوسته چنین مدل های ستاره ای را به عنوان سری Arrizo و سری Tiggo راه اندازی کرده است.

در سال 2020، چری تجربه جدیدی از سری جدید PRO را آغاز کرد و دو مدل پرفروش TIGGO7 PRO و TIGGO8 PRO را در روسیه راه اندازی کرد که به دلیل طراحی شیک و تجربه فن آوری هوشمند مورد استقبال گسترده مصرف کنندگان قرار گرفتند.

در سه ماهه اول سال جاری ، فروش خودروهای برند چینی به رغم کاهش 2.8 درصدی سال گذشته در بازار خودرو روسیه، 71 درصد جهش کرد و فروش Tiggo 8 Pro که در مارس آغاز شد و همچنان ادامه داشت.

مدل ستاره ای TIGGO 7 PRO، با طراحی شیک و پیکربندی غنی از فناوری، توجه بازار را به خود جلب کرد و در سه ماهه اول به پرفروش ترین SUV چینی در روسیه تبدیل شد.

علاوه بر بهینه سازی مداوم طرح محصولات ، چری همچنین از طریق استراتژی بومی سازی و انواع مدل های نوآورانه بازاریابی، به طور مداوم قدرت نام تجاری خود را بهبود می بخشد.

چری از طریق برنامه ریزی مجموعه ای از فعالیت های تجاری غنی آنلاین و آفلاین ، فاصله بین مصرف کنندگان و برندها و محصولات را کاهش داده و چری را به اولین انتخاب برای بسیاری از مصرف کنندگان روسی تبدیل کرده است.

روسیه به عنوان سنگ بنای بازار اروپا، یکی از بازارهای استراتژیک جهانی چری است. تا کنون، چری بیش از 200000 کاربر در روسیه دارد و در بین برندهای اتومبیل چینی در رتبه 1 قرار دارد.

با قدرت محصول قابل اطمینان و شهرت خوب در بازار، موقعیت بازار چری در روسیه به تدریج تثبیت شده است.

در آینده ، چری به افزایش سرمایه گذاری در بازار روسیه، تسریع در راه اندازی مدل ها ، بهبود تجربه خدمات، رفع نیازهای متنوع خودروهای مصرف کنندگان روسی و افزایش نفوذ جهانی چری ادامه خواهد داد.