محصولات

اطلاعات تماس

root1692669616706827

Chery شریک خودروی ریاست جمهوری در اجلاس سران BRICS

 

پانزدهمین اجلاس سران بریکس در ژوهانسبورگ توسط سریعترین برند SUV آفریقای جنوبی برگزار شد.

در روز جمعه، 18 آگوست، چری آفریقای جنوبی با ارائه خدمات حمل و نقل لوکس برای نمایندگان ارشد و بازدیدکنندگان از این اجلاس مهم بین المللی، با وزارت روابط و همکاری های بین المللی (DIRCO) و وزارت حمل و نقل همکاری کرد.

چری آفریقای جنوبی به عنوان شریک رسمی خودروهای ریاست جمهوری، کلید 60 خودروی چری تیگو 8 پرو MAX را به برگزارکنندگان این رویداد تحویل داد. این وسایل نقلیه در آستانه رویداد و برای انتقال افراد VIP و نمایندگان بین المللی در طول این رویداد مورد استفاده قرار گرفت.

این مناسبت مهم با حضور مقامات مختلف از جمله کلایسون مونیلا معاون مدیر کل از وزارت روابط و همکاری های بین المللی (DIRCO)، خانم هلنگیوه بنگو، مدیر ارشد مالی DIRCO، وزیر لی از سفارت چین و همچنین نمایندگان ارشد وزارت حمل و نقل حضور داشتند.

اجلاس سران بریکس از 22 تا 24 سپتامبر در ژوهانسبورگ برگزار شد. این اجلاس به میزبانی سیریل رامافوزا رئیس جمهور و با حضور مقامات ارشد دولتی پنج کشور عضو، برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی و سازمان های شریک آنها برگزار شد.

root1692669647004087

 

تونی لیو، معاون اجرایی چری آفریقای جنوبی گفت: «ما بسیار مفتخریم که می‌توانیم پرچم‌دار Chery Tiggo 8 Pro MAX را در اختیار دولت آفریقای جنوبی و همه اعضا و مهمانان کشورهای BRICS قرار دهیم.

root1692669671217292

 

Chery Tiggo 8 Pro MAX جدید، مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌ها را به مشتریان ارائه می‌دهد، از جمله جلوپنجره جدید و طراحی نور در دسته‌های چراغ‌های جلو و عقب جدید و یک نوار نور LED که طول خودرو را طی می‌کند. Tiggo 8 Pro MAX جدید همچنین سطح جدیدی از ایمنی فعال و غیرفعال را ارائه می دهد…از جمله کروز کنترل تطبیقی ​​با رادار که همچنین ترافیک خودرو در اطراف Tiggo 8 Pro را نظارت می‌کند و یک سیستم ایمنی جدید که ترافیک اطراف خودرو را کنترل می‌کند و به مسافران هشدار می‌دهد که اگر بخواهند در را باز کنند ،وسیله نقلیه یا عابر پیاده نزدیک می‌شود.

Tiggo 8 Pro MAX به عنوان پرچمدار، سطح مناسبی از تجمل را برای نمایندگان اجلاس BRICS ارائه داد. که این موارد شامل صندلی‌های چرمی، کنترل‌های تهویه مطبوع اختصاصی و دریچه‌های هوا برای هر یک از سه ردیف صندلی، یک تجربه صوتی فراگیر به لطف سیستم صوتی SONY و بالاترین سطح گیرایی صدا در محدوده تیگو SUV است.

پرچمدار Tiggo 8 Pro MAX به قدرتمندترین موتور چری در آفریقای جنوبی مجهز شده است. این موتور دو لیتری توربو بنزینی 187 کیلووات در 5500 دور در دقیقه و 390 نیوتن متر بین 2000 دور در دقیقه تا 4000 دور در دقیقه تولید می کند. این موتور به یک گیربکس پیشرفته هفت سرعته اتوماتیک دوکلاچه متصل می شود که تعویض های سریع و تقریبا نامحسوس را ارائه می دهد.

چری آفریقای جنوبی فراتر از ارائه ناوگانی از وسایل نقلیه، سطح مرسوم خدمات و پشتیبانی خود را به سازمان دهندگان بریکس ارائه کرد.

695622645

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian