محصولات

اطلاعات تماس

bar2
ARRIZO6 | 360 View
دل افکار

ARRIZO6 | 360 View

a6intropage 2

arrizo6

DELAFKARCO

ما در نمایندگی دل افکار، همواره کوشیده ایم تا با کیفیت ترین محصولات صنعت خودرو را در اختیار مخاطبین قرار دهیم، آریزو 6 با طراحی جذاب و لاکچری خود یکی از پرفروش ترین محصولات تمامی این سالها بوده و ما با شرایط فروش اقساطی آن، در خدمت شما هستیم.

A R R I Z O 6
DELAFKARCO

بررسی آریزو 6

  • سدان لوکس چینی، آریزو6 مدیران خودرو، از ابتدای حضور خود، با توجه به طراحی خشن و زیبا، کابین مدرن و خوش ساخت و آپشن‌های رفاهی و ایمنی مناسب، از پتانسیل بالایی برای موفقیت در کشورمان بهره برده است. این محصول از پیشرانه مشترک با آریزو 5 استفاده می‌کند اما بواسطه برخورداری از گیربکس CVT ارتقاء یافته، شتاب متفاوتی دارد. همچنین فضای جادار کابین و صندوق در کنار ارگونومی قابل‌قبول داخلی و کیفیت متریال مناسب، در افزایش جذابیت‌های این خودرو تاثیر بسزایی داشته‌اند. آریزو 6 یکی از پرطرفدارترین سدان های حال حاضر بازار کشور می باشد.
boxdataar61 1
arit6ypo01
حجم موتور: 1500cc

تعداد سیلندر : 4

انتقال نیرو : CVT9

حداکثر سرعت : 185

حداکثر گشتاور : 210 / 1750 ~ 4000

دیسپلی 8 اینچی

ARRIZO 6

دل افکار | نمایندگی برتر فروش

طراحی به روز

طراحی جلو خودرو بر اساس حرف X طراحی شده که خودرو را عضلانی تر نمایش میدهد و استفاده از جلوپنجره مشبک سبب می شود گردش هوای کافی جهت خنک شدن موتور خودرو همواره در دسترس باشد. طراحی چراغهای عقب خودرو به صورت ماتریسی و مجهز به لامپ LED می باشد که روشنایی کافی جهت دیده شدن خودرو در هر شرایط آب و هوایی را ممکن می سازد. 

ارگونومی داخل خودرو

پنل مرکزی خودرو توسط شرکت Bauhaus آلمان طراحی گردیده است که علاوه بر زیبایی، دسترسی آسان برای راننده را فراهم می آورد. همچنین فاصله مناسب بین دو محور خودرو سبب گشته فضای قابل توجه 930 میلیمتر برای سرنشینان عقب فراهم گردد و در نتیجه راحتی بالایی برای سرنشینان عقب در مسافتهای های طولانی فراهم می گردد.

گیربکس 9 سرعته CVT

نسل جدید گیربکس 9 سرعته CVT خودرو سبب تعویض دنده نرمتر و بهینه تر می گردد. گیربکس این خودرو دارای راندمان 92.5 درصد می باشد و دارای حالت اکو و اسپرت می باشد.

نسخه نهم ESP ساخت Bosch

در این ورژن از ESP کارخانه بوش آلمان علاوه بر ABS-EBD-ESP سیستمهای کمکی EBA-HAS-TCS نیز یافت می شود که در کنار 6 ایربگ خودرو تضمین کننده ایمنی خودرو و سرنشینان آن می باشد.

PHOTO GALLERY

ARRIZO6
[ دل افکار ]

ARRIZO 6 | VIDEOS

01

دانلود کاتالوگ محصول

ARRIZO 6 Turbo

مشاوره خودرو

ARRIZO 6 Turbo
arrizo6pic00 12
نمای عریض X شکل جلو خودرو

نمای عریض X شکل جلو خودرو

[ ARRIZO 6 ]
جلو پنجره مشبک

جلو پنجره مشبک

[ ARRIZO 6 ]
آینه بغل برقی با زاویه دید گسترده

آینه بغل برقی با زاویه دید گسترده

[ ARRIZO 6 ]
چراغ های عقب ماتریس شکل

چراغ های عقب ماتریس شکل

[ ARRIZO 6 ]
خطوط H.D.S بدنه

خطوط H.D.S بدنه

[ ARRIZO 6 ]
رینگ 17 اینچی نوع الماسی

رینگ 17 اینچی نوع الماسی

[ ARRIZO 6 ]
fa_IRPersian