02
ژوئن

Arrizo 6 Pro رتبه اول کیفیت جهانی

Arrizo 6 Pro در ارزیابی رضایت خودروهای چینی در رتبه اول قرار می گیرد

Arrizo 6 Pro ایستاده است و از تحسین مقامات عالی برخوردار است، و نشان دهنده شناخت بالای مصرف کنندگان از کیفیت محصول و خدمات پس از فروش و همچنین قدرت جامع آن است.

رضایت و شهرت برجسته، موفقیت “استراتژی کالاهای عالی” را نشان می دهد. Arrizo به عنوان اولین مدل چری مطابق با استانداردهای جهانی، به دلیل قدرت جامع فوق العاده خود در داخل و خارج از کشور چین شناخته شده است.

کیفیت برجسته محصول اساس رضایت مشتری است.

برای اطمینان از کیفیت جهانی، Arrizo 6 Pro منابع کیفیت جهانی را از جمله یک تیم طراحی بین المللی ادغام کرده است، استانداردهای جهانی تحقیق و توسعه و 500 تامین کننده برتر جهانی قطعات و “کیفیت جهانی قابل اعتماد” را با قدرت فوق العاده ای قابل مقایسه با برندهای سرمایه گذاری مشترک و لوکس تحویل داده است.

به عنوان مثال، موتور دارای یک توربوشارژر از هانیول ( Honeywell) مشهور در جهان است، و صندلی ها از برند Adient، یک تامین کننده برتر، برندی لوکس با تمرکز بر صندلی های اتومبیل.

علاوه بر این، این مدل با مجموعه ای از قطعات از تامین کنندگان برتر جهان، از جمله ESP جدید بوش، برای ایجاد قدرت جامع در طراحی، هوش و کیفیت ارائه می شود.

Arrizo 6 Pro برای ورود به قلب مصرف کنندگان از محصول گرفته تا بازاریابی، از مفهوم “مشتری برتر” الهام گرفته و پاسخگوی نیازهای مصرف کنندگان جوان است.