محصولات

اطلاعات تماس

x22 pro

3 دلیل برای انتخاب X22 Pro

 

بیش از یک سال از حضور X22 Pro در ایران می گذرد. کراس اووری که آمار فروش آن نشان می دهد در بیش از 30 کشور جهان به یک انتخاب محبوب تبدیل شده و اکنون جای خود را در بازار ایران نیز باز کرده است.

اما به نظر می رسد مسائل فنی به تنهایی دلیل استقبال از این محصول ام وی ام در ایران نیست و ترکیب چند ویژگی در کنار هم این کراس اوور شهری را به گزینه ای قابل توجه برای خریداران تبدیل کرده است. آن خصوصیات چیست؟

تجربه رانندگی شهری: کراس اوور برای شهرهای شلوغ ایران

سیستم موتور X22 Pro از توربوشارژ استفاده می کند. ویژگی که با قرار گرفتن در کنار گیربکس 9 سرعته CVT در سیستم انتقال سرعت، شتاب اولیه دلپذیری را برای راننده خودرو فراهم می کند. این ویژگی به ویژه یک مزیت مهم برای X22 Pro است زیرا در اکثر شهرهای پرجمعیت ایران، ترافیک مشکل آزاردهنده ای برای رانندگان است و بخش بزرگی از تجربه رانندگی افراد به شرایط ترافیکی سنگین محدود می شود.

AD22

 

ارزش خرید: یک مقایسه قانع کننده

شکی نیست که X22 Pro جادارترین خودروی بازار ایران در بخش قیمتی خود است. امکانات بی شمار و مدرن مانند سانروف برقی دو حالته، مانیتور 9 اینچی لمسی، سیستم کنترل پایداری، سیستم کنترل خودرو در سربالایی، سیستم پارکینگ برقی و اتوهلد و غیره. از جمله ویژگی هایی که X22 Pro را از رقبای خود متمایز می کند

اما علاوه بر ویژگی های جذاب، به عنوان یک کراس اوور مدرن، X22 Pro یک ویژگی منحصر به فرد دیگری نیز دارد که این محصول را کاملا از رقبای خود جدا می کند: X22 Pro کم مصرف ترین خودرو در بین رقبای خود و یکی از کم مصرف ترین خودروها در جهان است. بازار ایران با مصرف ترکیبی 6.3. این ویژگی وجه تمایز قابل توجهی برای کراس اوور ام وی ام به خصوص در شهرهای بزرگ و پرترافیک ایران محسوب می شود.

زیرا علاوه بر صرفه جویی در مصرف سوخت، به کاهش آلودگی هوا نیز کمک می کند و این کراس اوور را در زمره خودروهای سبز قرار می دهد. گستره خدمات و نمایندگی مدیران خودرو دل افکار نیز طرف دیگر معادله را تشکیل می دهد که ارزش خرید X22 Pro را در بازار ایران افزایش می دهد. هر فردی ممکن است فاکتورهای مختلفی مانند قیمت، قابلیت های فنی و … را انتخاب کند. در نظر گرفتن؛ اما شکی نیست که خدمات پس از فروش و اطمینان از آینده محصول خریداری شده یک اولویت حیاتی است و از این منظر خریداران محصولات ام وی ام از جمله X22 Pro آسوده خاطر خواهند بود.

تفاوت اصلی؛ X22 Pro فقط یک کراس اوور نیست

اگرچه تمامی نکات ذکر شده جزو مزیت های X22 Pro محسوب می شود، اما ویژگی اصلی این کراس اوور MVM را می توان در جای دیگری جستجو کرد؛ فیس لیفت مدرن ام وی ام که در کنار X55 پرو به پرچمدار شعار جدید برند ام وی ام که مد و تکنولوژی محور است تبدیل شده است، از نظر ظاهری و ترکیب جذاب جلوپنجره کهکشانی آن با چراغ ها، بیش از پیش است. و خطوط بدنه مدرن X22 پرو را به خودرویی تبدیل کرده است که انتخابی متفاوت برای نسل جوان ایران محسوب می شود. انتخابی که در هر گوشه از خیابان های شهر جلب توجه می کند.

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian