30
ژوئن

200000مین چری EQ1 با فن آوری های پیشرفته به بازار عرضه می شود

اخیراً ، 200 هزارمین خودروی برقی مینی باتری Chery EQ1 به طور رسمی در بازار عرضه شده است.

چری به عنوان پیشگام مینی BEV های چین ، این مدل را در سال 2017 با فروش بیش از 200000 در چهار سال راه اندازی کرد و قهرمان فروش تجمعی وسایل نقلیه برقی مینی باتری در همان بازه قیمت شد.

با هدایت EQ1 و SUV EQ5 ، فروش وسایل نقلیه جدید انرژی چری رکورد های پی در پی را به ثبت رساند ، با فروش 6،792 دستگاه در ماه مه ، افزایش سالانه 131.7٪. از ژانویه تا مه ، حجم فروش تجمعی وسایل نقلیه 32،337 بوده است که رشد سالانه آن 270.6٪ بوده است.

در حال حاضر ، توسعه وسایل نقلیه جدید انرژی به استراتژی ملی ایالات متحده ، آلمان ، چین و سایر کشورها تبدیل شده است.

به خصوص ، صنعت جدید وسایل نقلیه بر پایه انرژی های جدید در چین به سرعت در حال توسعه است. برندهای خودرویی چینی در حال استفاده از فرصت برای راه اندازی مجموعه ای از محصولات و تحقق تکرار سریع محصول ، در تلاش برای تحقق پیشرفت جهشی از “پیرو” به “رهبر” در این صنعت هستند.

چری ، یکی از اولین شرکت های توسعه دهنده وسایل نقلیه جدید انرژی در چین ، از سال 1999 تحقیق و توسعه فناوری انرژی جدید را آغاز کرده است.

چری دارای یک سیستم تحقیق و توسعه انرژی کاملاً جدید از جمله ادغام خودرو ، باتری نیرو، فن آوری های کنترل الکترونیکی موتور محرک در وسایل نقلیه و قابلیت های توسعه قطعات اصلی است و مجموعه ای از محصولات پیشرو در صنعت را راه اندازی کرده است.

در میان آنها ، EQ1 رهبر مینی BEV ها در چین و حتی در جهان است.

از زمان راه اندازی آن در سال 2017 ، EQ1 چهار بار تکامل را تجربه کرده و بسیاری از جوایز اول را در چین کسب کرده است مانند اولین BEV مستقل توسعه یافته، اولین BEV سبک با بدنه آلومینیوم، اولین BEV چهار درب دو درب با برد بیش از 300 کیلومتر و اولین BEV با عملکرد پارک اتوماتیک و بالاترین میزان نفوذ سفر راه اندازی شده است.

با این حال ، تکامل EQ1 هنوز ادامه دارد.