محصولات

اطلاعات تماس

a55bdd83313061.5d38701cf2be4

گذر اکسید از مرزهای سنتی طراحی خودرو با کانسپت Intelligence Aesthetics 2.0

 

کانسپت‌های پیشرو در طراحی معمولاً فراتر از تصورات ما ساخته می‌شوند. اما اکسید، برند لوکسی است که حد نهایی این کانسپت‌ها را با تکنولوژی و البته زیبایی‌شناسی به هم گره ‌زده است. آن هم به شکلی که در اوج هارمونی از نظر هنر و درک بصری باشند. Intelligence Aesthetics 2.0 اکسید، زاده همین ترکیب است. زبان طراحی‌ای که زیبایی مدرنی را ارائه می‌دهد و تخیل شما را آزاد می‌گذارد.

پیشرو در طراحی خودرو

 

زبان طراحی Intelligence Aesthetics 2.0 در خودروهای اکسید در واقع ترکیبی از به هم آمیخته شدن تکنولوژی هوشمند با هنرهای تجسمی است. زبانی که می‌خواهد طراحی این خودروها به اوج احساس برسد و زیبایی مدرن و خیال‌انگیزی را به نمایش بگذارد.

 

017d7083313061.5d38701cf1d19

 

همان‌طور که کوین رایس، طراح مطرح خودرو می‌گوید، ذائقه نسل جوان به‌ویژه در حوزه طراحی به کلی تغییر کرده است. نسل جوان طراحی‌های ساده، استایلیش و البته با کارکردهای درست را ترجیح می‌دهد و می‌خواهد که خودرو‌، بخشی از استایلش باشد.

بر همین اساس، Intelligence Aesthetics 2.0 اکسید، دیگر تنها به دنبال خلق خودروهای مدرن نیست بلکه روی زیبایی‌شناسی انسان‌ها و البته نیازهای آن‌ها تمرکز دارد. به عبارت دیگر روی سبک زندگی انسان‌ها و نگاهشان به زندگی.

چهره جلوی خودروی مفهومی EXEED E-IUV از طراحی بدون جلوپنجره استفاده می‌کند. لوگوی انگلیسی EXEED به لبه بالایی جلوپنجره اضافه شده است که با یک مجموعه چراغ جلو به سبک میله ای تکمیل شده است که باعث می شود خودرو جدید بسیار فنی به نظر برسد. از طریق خط طراحی کلی خود، این خودرو به عنوان یک SUV کوپه در نظر گرفته می شود.

21exeed

 

یکی از اولین چیزهایی که ممکن است در مورد E IUV متوجه شوید، سیستم باز کردن درب نامتقارن آن است، که “تجربه ای عالی از ورود مسافران را قبل از محاصره کردن مسافران در محیطی محافظ و آرام مانند پیله فراهم می کند.”

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian