09
ژوئن

کیفیت اعتماد به همراه می آورد: ارزیابی رضایت Tiggo 8 Pro

با توجه به نتایج نظرسنجی رضایت مشتری خودروی 2021 چین (وسایل نقلیه سوختی)  که اخیراً توسط شرکت مشاوره اطلاعات CATARC ، آموزشی ویبولیتین (مشاوره CATARC) منتشر شده است ، Tiggo Pro با فضای فوق العاده بزرگ و سطح رانندگی بالا و راحتی سواری برای ارزیابی در مورد رضایت شاسی بلندهای متوسط سطح بالا نسبت به رقبای خود عملکرد بهتری ارائه داد.

معیارهای ارزیابی رو به رشد مصرف کنندگان برای محصولات و خدمات ، الزامات بیشتری را برای صنعت خودروی چین ایجاد کرده است. در این بررسی، مشاوره CATARC شایسته ترین اتومبیل های جدید را از ابعاد مختلف مانند رضایت از محصول ، رضایت از خدمات و رضایت از خدمات پس از فروش که بیشترین نگرانی مصرف کنندگان را دارند ، ارزیابی کرد.

براساس داده های نظرسنجی، بیشتر مصرف کنندگان این SUV متوسط را به عنوان اتومبیل خانوادگی دوم خود انتخاب می کنند و استفاده از آن را برای خرید، پویایی و راحتی بچه ها ترجیح می دهند.

علاوه بر این ، Tiggo 8 Pro با: پیشرانه ACTECO 1.6TGDI نسل سوم چری با حداکثر قدرت 145 کیلووات و حداکثر گشتاور 290N • m ، که به عنوان یکی از 10 موتور برتر چین انتخاب شده است ؛در CVT  سال 2021 هم در فهرست “10 سیستم انتقال برتر جهان” قرار گرفت.

به لطف تطابق خوب ، این مدل دارای عملکرد شتابی فوق العاده و مصرف سوخت بسیار کم است که مصرف کنندگان را از نگرانی خلاص می کند.

صندلی های چرمی لوکس  از سازندگان برجسته – Lear و Aident ساخته شده که راحتی بالاتری را به مصرف کنندگان ارائه می دهند.

رتبه بندی Tiggo 8 Pro در اولین ارزیابی ، کیفیت عالی محصول Chery را تشخیص داده و انگیزه Chery را برای پیشرفت بیشتر و دستیابی به موفقیت های بیشتر فراهم می کند.