30
سپتامبر

چری Exeed TXL با امتیاز ایمنی پنج ستاره پلاس C-NCAP

در تاریخ 29 آگوست ، مرکز تحقیقات فناوری خودرو چین (CATARC) نتایج دسته دوم ارزیابی های C-NCAP در سال 2020 را منتشر کرد، و Chery Exeed TXL با نمره کلی 93.6 درصد در میان همه شاسی بلندهای متوسط  در رده اول قرار گرفتند که بالاترین میزان از زمان اجرای آخرین قوانین با کسب رتبه ایمنی “پنج ستاره پلاس” است.

با توجه به عملکرد ایمنی بی نظیر و مفهوم ایمنی “مردم گرا” ، Exeed TXL 96.09٪ در محافظت از سرنشینان و 75.73٪ در حفاظت از عابر پیاده کسب کرد. و نمرات کاملی را در ایمنی فعال بدست آورد ، که همه بالاتر از میانگین تاریخی داده شده توسط C-NCAP است.

امتیاز پنج ستاره پلاس ایمنی از C-NCAP نه تنها یک تایید معتبر از عملکرد ایمنی جامع Exeed TXL است ، بلکه یک بررسی کامل از کیفیت ایمنی Exeed است. بر اساس پلت فرم Exeed M3X ، Exeed TXL از ابتدای طراحی به بالاترین استانداردهای ایمنی پایبند بود.

با ساختار بدنه مونوکوک با مقاومت بالا ،سیستم های کمک راننده پیشرفته (ADAS) و یک کابین هوشمند با محافظت 360 درجه ایمنی ، Exeed TXL  یک دژ ایمنی قوی و قابل اعتماد برای مصرف کنندگان ایجاد می کند.

بالاترین امتیاز Exeed TXL در تست تصادف C-NCAP از ساختار بدنه مونوکوک با مقاومت بالا بهره می برد.

Exeed TXL از فولاد با مقاومت بالا با مقاومت کششی 1500 مگاپاسکال استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که در هنگام برخورد خودرو با سرعت زیاد از جلو ، جانبی یا عقب ، به سرنشینان بقای بالایی داده می شود و ایمن هستند.

در صورت تصادف واژگون ، بدنه خودرو می تواند در برابر ضربه بیش از 10 تن مقاومت کند و بدنه را به یک جعبه ایمنی واقعی تبدیل کند.

فولاد گرم شکل گرفته با مقاومت بالا و قابل مقایسه با وسایل نقلیه لوکس و دارای جعبه جذب کننده انرژی با مقاومت بالا می تواند انتقال و جذب نیروی ضربه را به حداکثر برساند. کیسه های هوای شش جهته که در کابین تعبیه شده اند نیز می توانند  این تأثیر را برای  مسافران تا حد حداکثر کاهش دهند.