13
اکتبر

چری وارد بازار قزاقستان می شود

چری با ASTANA MOTORS مشارکت کرده است و قرار است وارد بازار قزاقستان شود

 

چری با ASTANA MOTORS ، فروشنده مشهور خودرو در قزاقستان وارد همکاری شده است و طبق گفته مقامات چری ، انتظار می رود محصولات کاملاً جدید در ماه نوامبر به طور رسمی وارد بازار قزاقستان شود.

ASTANA MOTORS از نظر حجم فروش ، نمایندگی شماره یک در قزاقستان با قدرت قوی است ، که بسیاری از برندهای خودرو مانند BMW و کارخانه تولیدی کامل را در اختیار دارد. طبق برنامه هر دو طرف ، Tiggo 7 Pro ، Tiggo 8 Pro و سایر سری های جدید Pro در اواخر نوامبر سال جاری به قزاقستان آورده می شوند.

سری Chery Pro در چین ، روسیه ، شیلی ، فیلیپین ، عربستان سعودی و دیگر کشورها راه اندازی شده است و مورد استقبال مصرف کنندگان در سراسر جهان قرار گرفته است. مدلهای سری Pro مجهز به جدیدترین فناوری Chery هستند که دارای طراحی مد حرفه ای ، فناوری هوشمند Pro و قدرت قوی Pro هستند.

چری یک تیم تحقیق و توسعه متشکل از بیش از 5500 نفر از طریق پنج پایگاه تحقیق و توسعه جهانی ایجاد کرده است. از نظر فناوری سوخت سنتی ، چری اولین خودروساز چینی است که از طریق نوآوری مستقل بر موتور ، گیربکس ، شاسی و فناوری پلت فرم مسلط شده است. از نظر فناوری انرژی جدید ، چری EQ1 را عرضه کرد ، اولین مدل الکتریکی خالص از یک برند خودروی چینی با بدنه آلومینیومی سبک.