03
نوامبر

چری قوی ترین قدرت در چین 

چری قوی ترین قدرت در چین

 

در نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو شانگهای در سال 2021، چری «معماری قدرت جهانی کامل دامنه دوران Chery 4.0» را منتشر کرد که «CHERY POWER» نامگذاری شد. موتور 2.0TGDI نیز در همان زمان با حداکثر قدرت 192 کیلووات، حداکثر گشتاور 400 نیوتن متر و حداکثر راندمان حرارتی موثر 41 درصد عرضه شد که یکی از قوی ترین قدرت ها در بین برندهای خودروسازی چینی است.

پس از بیش از 20 سال انباشت فنی، موتورهای Chery ACTECO سه نسل از “تکامل” را گذرانده اند و محصولات سری با حجمی از 0.8 لیتر تا 4.0 لیتر ایجاد کرده اند.

پس از 20 سال توسعه بازار جهانی، محصولات چری به بیش از 80 کشور و منطقه صادر شده است که تعداد کاربران آن بیش از 9.7 میلیون نفر است. چری قوی‌ترین قدرت چین را به کل جهان ارمغان آورده است و باعث شده مصرف‌کنندگان جهانی از تجربه رانندگی شگفت‌انگیز ناشی از نوآوری فناوری لذت ببرند.

چری برند خودروسازی چینی با نفوذ جهانی است. این شرکت دارای پنج پایگاه اصلی RD در سراسر جهان با یک تیم RD متشکل از بیش از 5500 کارمند است و دارای قدرتمندترین قدرت RD در فناوری های اصلی مانند موتور، گیربکس و شاسی در بین برندهای خودروسازی چینی است.