محصولات

اطلاعات تماس

root1chery

چری در کمک به ترکیه و امدادرسانی زلزله پیشتاز است

 

عشق بزرگ در اعمال کوچک مهربانی منعکس می شود. چری، به عنوان برندی که همیشه رفاه عمومی را در مفهوم برند خود می گنجاند، درک عمیق تری از جمله دارد. با شتاب مستمر استراتژی بازار جهانی، چری همواره به انجام مسئولیت های اجتماعی خود و انجام فعالیت های رفاهی عمومی جهانی پایبند بوده تا عشق را در گوشه و کنار جهان گسترش دهد.

اخیراً مناطق شرقی ترکیه متحمل دو زمین لرزه بزرگ 7.8 ریشتری شد که تلفات جانی و مالی زیادی برجای گذاشت. پس از زلزله، چری اینترنشنال بلافاصله از وضعیت فاجعه محلی مطلع شد، مکانیسم نجات را در عرض 30 دقیقه پس از زلزله راه اندازی کرد و ابتکار عمل امداد زلزله را صادر کرد و اعلام کرد که چری در کنار مردم ترکیه خواهد بود و به آسیب دیدگان کمک خواهد کرد تا ازآن وضعیت عبور کنند.

چری به منظور تحویل هر چه سریع‌تر آذوقه‌ها به قربانیان، به طور فعال کامیون‌هایی را ترتیب داد تا با غلبه بر مشکلات ناشی از شرایط بد جاده‌ها و پس‌لرزه‌ها، تجهیزات را از استانبول به منطقه آسیب‌دیده ارسال کنند.

root167705558

هنگامی که خودروی چری حامل تجهیزات امدادی با بنر “چری با ترکیه است” در اولین بار به منطقه آسیب دیده رسید و تدارکات را به AFAD ترکیه تحویل داد، مردم ترکیه فریاد زدند: “ممنون از کمک چری!”

چری همیشه در مواجهه با هر فاجعه بزرگی به خط مقدم شتافته است. چه به سیل در هنان، چین در تابستان 2021، سیل در پرو در سال 2017، زلزله بزرگ در اکوادور در سال 2016 یا زلزله بزرگ در شیلی در سال 2012 مربوط شود، چری کمک‌های مالی و کمک‌هایی را برای کمک به بلایای طبیعی اهدا کرده است. مناطق آسیب دیده در اولین بار برای رفع نیازهای فوری با مراقبت و عشق خود به قربانیان کمک می کنند تا از مشکلات خود عبور کنند.

البته برای چری، اعمال محبت آمیز بدون توجه به مقیاس است. در آستانه سال تحصیلی جدید در قزاقستان، چری با بنیاد خصوصی نورلان اسماگولف دست به دست هم داد و هدایایی مانند لباس مدرسه، کوله پشتی و لوازم التحریر را برای دانش آموزان مدرسه شبانه روزی اصلاحی شماره 2 کودکان مبتلا به بیماری های اسکلتی عضلانی در آلماتی ارسال کرد.

در واقع، چری فعالیت های رفاهی عمومی خود را در سراسر جهان انجام داده است. چری همیشه خود را وقف مجموعه ای از رفاه عمومی مانند حفاظت از محیط زیست، کمک به گروه های آسیب پذیر و امداد رسانی در بلایا کرده است. به لطف هر اقدام عاشقانه، چری هر فرد نیازمند را تحت تاثیر قرار داده است تا مسئولیت های خود را به عنوان یکی از “شهروندان شرکت های جهانی” نشان دهد.

در روند گسترش جهانی و توسعه سریع برای بیش از دو دهه، چری به عنوان یکی از “شهروندان شرکت های جهانی” به طور فعال مسئولیت های خود را انجام داده است.

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian