20
اکتبر

چری در نوآوری مستقل، پایدار و قوی ترین قدرت در چین

 

چری در نوآوری مستقل، پایدار و قوی ترین قدرت در چین

 

فناوری “همیشه برچسب اصلی برند Chery بوده است که” Chery Technology ” نامیده می شود. از زمان تأسیس ، چری به نوآوری مستقل ادامه داده و موتورهای سری ACTECO را توسعه داده است، از جمله مجموعاً شش مدل به عنوان “ده موتور برتر” که به “قوی ترین قدرت در چین” دست یافته است.

اولین موتور چری در سال 1999 متولد شد ، که آغازگر اکتشافات فناوری و توسعه مستقل آن بود.

فقط چهار سال بعد، در سال 2003، چری به طور مستقل اولین نسل از موتورهای ACTECO را توسعه داد و این نشان دهنده تولد اولین سری موتورها با طراحی پیشرو و حقوق مستقل مالکیت معنوی در بین برند های خودروهای چینی بود.

نسل اول موتورهای ACTECO مدلهای مختلفی مانند موتورهای تنفس طبیعی 0.8 لیتری 2.0 لیتری را پوشش می دهند و چری واقعاً به طور مستقل بر فناوری اصلی موتورها تسلط دارد.

نسل دوم موتورها انواع مختلفی مانند 1.6DVVT و 1.5TCI را پوشش می دهند و بر روی محصولاتی مانند سری Arrizo و Tiggo نصب می شوند.

در سال 2018 ، سومین نسل موتورهای چری ACTECO به وجود آمد. در میان آنها ، موتور ACTECO 1.6TGDI اولین محصول از موتورهای نسل سوم است که دارای عملکرد قدرت عالی با حداکثر قدرت 145 کیلووات و حداکثر گشتاور 290 نیوتن متر است و همچنان موتورهای برند چینی را با حرارت هدایت می کند.