محصولات

اطلاعات تماس

tttt chery tiggo8 2

چری تیگو 8 با طراحی ظاهری و داخلی جدید

 

چری تیگو 8 برخلاف ایران در چهار سال گذشته در بازار چین و برخی کشورهای دیگر حضور داشته و در این مدت با تغییرات محدودی به دست مشتریان این کشور رسیده است.

اکنون علاوه بر چری تیگو 8 کلاسیک یا ساده، نسخه های پرو، پرومکس و پلاس این خودرو نیز در بازار موجود است. حالا چری قصد دارد نسخه کلاسیک تیگو 8 را با ظاهری جدید و تزئینات داخلی متفاوت وارد بازار روسیه کند. تغییرات ظاهری تیگو 8 کلاسیک تا حد امکان حداقل است. جلوپنجره کهکشانی از این خودرو برداشته شده و یک جلوپنجره معمولی با خطوط عمودی جایگزین شده است. همچنین تریم های نقره ای سپر جلو حذف شده و به جای آن ها چراغ های مه شکن به صورت جداگانه روی خودرو قرار گرفته است.

0077lll174626 860 575

تغییرات در داخل بیشتر از بیرون است. ماژول های الکترونیکی مختلف روی کابین تیگو 8 کلاسیک پراکنده شده اند و یک صفحه نمایش عریض بخش بزرگی از کابین را اشغال می کند. فضای داخلی نسخه کلاسیک اکنون مشابه تیگو 8 پرومکس طراحی شده است و تنظیمات سیستم تهویه نیز با استفاده از کنترل های چرخشی انجام می شود.

چری تیگو 8 کلاسیک در چین با دو موتور قابل انتخاب است. موتور اول یک توربوشارژر 1.5 لیتری است که با گیربکس شش سرعته اتوماتیک دوکلاچه یا WDCT عرضه می شود. موتور دوم 1.6 لیتری TGDI است که با گیربکس هفت سرعته اتوماتیک عرضه خواهد شد. قیمت فونیکس تیگو 8 کلاسیک در بازار چین بسته به امکانات و موتور بین 14300 تا 18100 دلار خواهد بود.

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian