محصولات

اطلاعات تماس

ARRIZO 8

چری |بهترین سازنده خودرو در بین 50 برند برتر چینی 2023!

 

50 برند برتر سازندگان خودرو چینی در سال 2023 منتشر شد، چری بهترین سازنده برند جهانی چینی در زمینه خودرو است.

فعال سازی، تمایز و معنا سه عنصر قدرت برند هستند. در نهایت، رتبه بندی قدرت برند بر اساس ترافیک وب سایت، کاربران فعال اپلیکیشن و گوگل است. فنآوری SUV Tiggo 8 Pro e و سدان خانواده ممتاز ARRIZO 8 در عصر جدید، مصرف کنندگان جهانی را با تجربه رانندگی جدید توانمند می کند.

اخیراً Kantar و Google به طور مشترک فهرست 50 برند برتر چینی 2023 را منتشر کردند. چری بهترین سازنده برند جهانی چینی در خودرو و چهاردهمین لیست کلی است. همچنین این ششمین بار متوالی است که چری در این لیست قرار می گیرد و نسبت به سال 2022 18 پله صعود می کند.

 

با مقایسه 234 برند نامزد در 15 دسته مانند لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی مصرفی و خودروها با مارک های محلی در بازارهای خارج از کشور، 50 برند برتر برای اندازه گیری دقیق درک کاربران خارج از کشور از برندهای چینی در حال رشد انتخاب شدند. قدرت 50 برند برتر از سه بعد اصلی تشکیل شده است: “معنا”، “تمایز” و “فعال سازی”

به طور کلی، این نشان می دهد که هر چه رتبه قدرت برند بالاتر باشد، تمایل کاربر برای انتخاب برند بیشتر می شود.

رشد قوی با کاربران بین المللی چری

در فهرست سال 2023، 11 برند بیش از 5 رتبه صعود کرده اند. در رده خودرو، چری با رشد 18 پله ای نسبت به سال گذشته از دیگر برند ها پیشی گرفته است. این گزارش اشاره می کند که برندهای با رشد سریع، نوآوری هایی را ارائه می دهند که آرزوهای زندگی مصرف کنندگان را برآورده می کند. عملکرد برجسته چری از تعهد آن برای تحقق تحول از “تولید” به “تولید با کیفیت” و “تولید هوشمند” جدایی ناپذیر است. همچنین چری به ارائه محصولات و خدمات بهتر به کاربران جهانی ادامه می دهد تا “حس ارزش” بالایی در ذهن مصرف کنندگان جهانی به دست آورد و به رشد قوی دست یابد.

عشق مصرف کنندگان اغلب ناشی از تجربه شگفت انگیزی است که نوآوری محصول به افراد می دهد. دلیل اینکه چری می تواند به سرعت به صدر رده خودروها برسد، به ارزش محصولاتش بستگی دارد که با نوآوری و فناوری مداوم افزایش یافته است.

با در نظر گرفتن بهترین نماینده مدل سریال چری یعنی خانواده Tiggo 8، اعتماد کاربران خارج از کشور را با پیشرفت های تکنولوژیکی در قدرت Kunpeng 1.6TGDI / 2.0TGDI، کیفیت داخلی تجاری لوکس و فناوری های هوشمند پیشرفته و غنی جلب کرده است. این اولین انتخاب برای مشتریان بیشتر برای خرید خودرو در بخش SUV های سایز متوسط ​​است. خانواده Tiggo 8 تاکنون بیش از 800000 عشق و اعتماد در سراسر جهان به دست آورده است. این خودرو نه تنها قهرمان فروش شاسی‌بلند سایز متوسط ​​برند خودش است، بلکه قهرمان فروش شاسی‌بلند ۷ نفره خودش است. در بسیاری از کشورها و مناطق از جمله برزیل، روسیه، قطر و غیره، تیگو 8 نیز به عنوان بهترین SUV رتبه بندی شد. به بیش از 80 کشور و منطقه صادر می شود و مصرف کنندگان در سراسر جهان را با تجربه رانندگی جدید توانمند می کند.

همانطور که برای ARRIZO 8، که به عنوان “سدان خانواده با کیفیت در عصر جدید“، اولین محصول پرچمدار مبتنی بر پلت فرم فناوری 4.0 چری قرار گرفته است.

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian