06
فوریه

ویژگی های ام وی ام X33S AT Sport 

ویژگی های ام وی ام X33S AT Sport

 

ام وی ام X33S موجود در بازار کشور مجهز به موتور دو لیتری تنفس طبیعی با قدرت 139 اسب بخار و گشتاور 180 نیوتن متر است. این نیرو از طریق گیربکس اتوماتیک CVT به چرخ های جلوی این کراس اوور چینی منتقل می شود.

گیربکس یکپارچه ام وی ام X33S به راننده این امکان را می دهد که به طور مصنوعی گیربکس ترونیک را در این خودرو تجربه کند. با توجه به ابعاد خودرو و فضای کابین، شرایط مختلف فروش، طراحی و برخی موارد دیگر، شاهد هستیم که بسیاری از خانواده های ایرانی این مجموعه کراس اوور را برای استفاده انتخاب کرده اند.

با توجه به اینکه تیگو 3 یکی از سودآورترین محصولات چری است و توانسته با کمترین تغییرات روی این کراس اوور فروش بالایی را در بازار کشورهای در حال توسعه برای این خودرو تجربه کند، شاهد هستیم که چری دوباره به جای تغییر نسل، مهندسی می کند. در تیگو 3 فیس لیفتی برای این خودرو در نظر گرفته شده است. فیس لیفت که با کمترین تغییرات نسبت به مدل قبلی انجام شده و با حفظ اکثر قالب های بدنه و کابین توانسته مدل جدید چری را در قسمت جلویی خودرو پیاده کند.

چری تیگو ۳ فیس لیفت (فاز۴) یا همان ام وی ام X33 جدید در بازار کشورهایی چون روسیه، چین، پِرو و… با مشخصات فنی مختلفی عرضه می شوند.

 امکانات و ویژگی های ام وی ام X33S جدید را می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جلو پنجره و سپر جلوی جدید

چراغ روشنایی روز

رینگ های ۱۷ اینچی جدید

غربیلک فرمان جدید

تزئینات جدید کابین

فرمان کمکی برقی

سامانه کنترل پایداری و پیشگیری از هرزگردی

سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی

دو کیسه هوا

سانروف

تریم داخلی چرم مصنوعی

گرمکن صندلی های جلو

کروز کنترل

نمایشگر لمسی

سنسور پارک و دوربین عقب

سنسور نور

تهویه مطبوع اتوماتیک

آینه ها و شیشه های برقی

بلوتوث و…