محصولات

اطلاعات تماس

MIT Autonomous Emissions 01 PRESS

وجود 1 میلیارد وسیله نقلیه احتراقی در جاده ها تا سال 2050

 

فروش خودروهای الکتریکی 55 درصد در سال رشد می کند. کالیفرنیا و اتحادیه اروپا هر دو فروش وسایل نقلیه احتراقی جدید را پس از سال 2035 ممنوع کرده اند. به گفته تحلیلگران برجسته، با این حال، در سال 2050 رانندگان همچنان با حداکثر 1 میلیارد وسیله نقلیه احتراقی در جاده های جهان تردد خواهند کرد.

electric car e1623315117742

 

سرسختی احتراق شرایط آب و هوایی شدیدی را که در تابستان امسال در سراسر جهان تجربه شد تشدید می‌کند، سالانه بیش از یک تریلیون دلار درآمد به صنعت نفت وارد می‌کند و به خودروسازان بزرگ زمان و پول نقد بیشتری برای انتقال به خودروهای برقی می‌دهند.

از طرف دیگر بیشتر شرکت‌های خودروسازی و مشتریانشان وسواس زیادی نسبت به این موضوع دارند که خودروهای برقی با شارژ تا کجا پیش خواهند رفت. اگر بخواهیم جدی گرفته شود، اکثر خودروسازان فکر می کنند که یک خودروی برقی باید 250 تا 300 مایل برد داشته باشد. 400 تا 500 مایل با شارژ استاندارد فوق طلایی است. خودروهای برقی که چنین برد طولانی را ارائه می دهند، پادشاهان تپه هستند.

Electric Vehicle Fleet to Hit 700 Million by 2040 BNEF

 

لوسید موتورز می گوید این تفکر اشتباه است. عماد دلالا، معاون ارشد لوسید در بخش پیشرانه، معتقد است آنچه یک خودروی الکتریکی فوق‌العاده را از یک مدل معمولی متمایز می‌کند، این نیست که تا چه حد پیش از اتمام باتری آن پیش برود، بلکه کارایی آن است: به هر حال، دلالا می‌گوید، هر کسی می‌تواند یک باتری غول‌پیکر و گران‌قیمت را در یک خودروی الکتریکی قرار دهد و سپس به برد فوق‌العاده آن ببالد.

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian