محصولات

اطلاعات تماس

Hyundai and Kia give car owners a steering wheel lock The old solution to deal with the new theft method

هیوندای و کیا قفل فرمان را به دلیل دزدی های الهام گرفته از TikTok هدیه می دهند

 

هیوندای و کیا قفل فرمان رایگان را برای رانندگان ارائه می دهند، زیرا روند سرقت خودروها در شهرهای سراسر ایالات متحده ادامه دارد.

به لطف ظهور ویدیوهای وایرال شده TikTok که نحوه سرقت وسایل نقلیه و مستندسازی سرقت‌ها را نشان می‌دهد، سرقت مدل‌های خودروهای قدیمی‌تر که فاقد ویژگی‌های امنیتی الکترونیکی هستند، در حال افزایش است. بلومبرگ گزارش داد، در تلاشی برای جلوگیری از سرقت‌های آینده، هیوندای – که شرکت مادر کیا موتورز نیز هست – قفل‌های فرمان را عرضه می‌کند و به‌روزرسانی نرم‌افزار را ترغیب می‌کند.

یکی از سخنگویان هیوندای به بلومبرگ گفت: «هیوندای موتور آمریکا متعهد به تضمین کیفیت و یکپارچگی محصولات ما است.

Hyundai and Kia give car owners a steering wheel lock The old solution to deal with the new theft method33

 

به گزارش بلومبرگ، برخی از مدل‌های خودروهای هیوندای و کیا فاقد ایموبلایزر موتور هستند، یک ویژگی امنیتی الکترونیکی که از روشن شدن خودرو بدون کلید جلوگیری می‌کند. سارقان با استفاده از USB برای روشن کردن خودرو توانسته اند به طور دسته جمعی به برخی از مدل های کیا و هیوندای نفوذ کنند.

به گزارش بلومبرگ، پس از اینکه این روند برای اولین بار در تابستان جاری شد، هیوندای شروع به بازپرداخت هزینه خرید قفل فرمان به مالکان خودرو و همچنین ارائه قفل به ادارات پلیس برای ارائه در سراسر کشور کرد. بر اساس گزارش بلومبرگ، امسال تاکنون بیش از 100 نفر در مظنون سرقت خودروهای هیوندای و کیا تنها در نیویورک بوده اند. به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری هیوندای و هدایای قفل فرمان پس از آن ارائه شد که 20 وکیل ایالتی ایالات متحده از این شرکت خواستند اقدامات ضد سرقت را افزایش دهد.

کیا در بیانیه‌ای به بلومبرگ گفت که به مبارزه با افزایش سرقت خودرو و نقشی که رسانه‌های اجتماعی در تشویق آن ایفا کرده‌اند، ادامه خواهد داد.

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian