محصولات

اطلاعات تماس

hyundai ioniq 7 concept

هیوندای آیونیک 7: چه خبرهایی درباره خودروی هفت نفره EV آینده وجود دارد؟

با توجه به اینکه جهان به سرعت به سمت آینده با گنجاندن خودروهای الکتریکی در نقشه جهانی حرکت می کند، هیوندای آماده است تا محدوده خودروهای الکتریکی خود را با هیوندای آیونیک 7 جدید گسترش دهد. این برند خود را تحت فشار قرار می دهد تا بخشی از انقلاب سبز الکتریکی باشد که از قبل شروع به طوفانی کردن جهان کرده است.
این سومین Ioniq خواهد بود که به محدوده Ioniq اضافه می شود. انتظار می رود Ioniq 6 Saloon از هیوندای تا سال آینده وارد بازار شود. این خودروساز کره ای در حال آماده سازی این خودروی هفت نفره است که با سه ردیف عرضه می شود و از هیچ موتور قابل احتراقی نیرو نمی گیرد.
2024 hyundai ioniq 7
یک تغییر آهسته اما مداوم در بازار خودرو در سطح جهان از نظر استفاده از برق به عنوان منبع نیرو به جای استفاده سنتی از سوخت رخ داده است. این تغییر چند سالی است که در حال افزایش بوده است و از آن زمان به شدت کشش پیدا کرده است.

Ioniq با در نظر گرفتن این موضوع فرموله شده است. Ioniq مطابق با این تقاضای بازار آینده ساخته شده است، به این معنی که یک خودروی الکتریکی است. این شاسی بلند الکتریکی، خودروی بعدی خواهد بود که به خط تولید قبلی هیوندای می پیوندد.
Hyundai Ioniq 7
همانطور که انتظار می رود این خودرو ظاهر جذابی دارد. جلوپنجره بزرگ جلو تقریباً تمام قسمت جلو را پوشانده است و آن را شبیه کیا می کند.
چراغ های جلو که ساخت کره است بسیار براق هستند و با راه راه های چراغ های روشنایی روز (DRL) ادغام شده اند.
1401 0778Hyundai Ioniq 7
پنل کروی در جلو به خودرو ظاهری SUV می دهد. خودروی هیوندای ظاهری مشابه با تلوراید کیا دارد. عقب و صندوق عقب بسیار شبیه به یکدیگر هستند و چراغ های عقب در عقب به شکلی شبیه به چراغ های جلو در جلو طراحی شده اند.

SUV Ioniq 7 بر روی پلت فرم E GMP هیوندای کیا برای خودروهای الکتریکی ساخته شده است. سومین خودرو در محدوده Ioniq پس از سال 2022 در سطح جهانی عرضه خواهد شد.
14045888
خودروی دیگر از سری Ioniq، Ioniq 6 Saloon، قرار است سال آینده عرضه شود. عرض معماری مدولار خودرو و طول فاصله بین دو محور برای سایر مدل‌هایی که در آینده عرضه می‌شوند قابل تغییر هستند.
طراحی این خودرو با در نظر گرفتن حجم باتری مورد نیاز یک SUV فول سایز انجام شده است.
انتظار می رود فاصله بین دو محور Ioniq 6 و Ioniq 7 از کراس اوور Ioniq 5 که 3000 میلی متر است بزرگتر باشد.خودروی جادار هیوندای دارای باتری در زیر نصب شده است که مرکز ثقل خوبی به آن می دهد.

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian