محصولات

اطلاعات تماس

هشدار پیامکی «نوکیان» برای بررسی وضعیت تایر

 

نوکیان دستگاه ها را در مکان هایی مانند ورودی یا خروجی پارکینگ ها که ترافیک زیادی دارد نصب می کند. ماشین از روی اسکنر که شبیه به یک محدود کننده سرعت است عبور داده می شود و لیزر دستگاه به طور خودکار روشن می شود تا عمق شیارهای لاستیک و فرسودگی آنها اندازه گیری شود. این دستگاه می تواند انواع لاستیک ها را بررسی کند. سپس یک دوربین از شماره پلاک عکس می گیرد.

راننده می تواند با ارسال پیامک با شماره پلاک خودرو، آنالیز لاستیک را رایگان دریافت کند. به همراه این گزارش در صورت نیاز قیمت لاستیک نو در بازار نیز برای راننده ارسال می شود. این اسکنرها برای اولین بار در یک پارکینگ زیرزمینی در هلسینکی و چندین مکان دیگر در فنلاند نصب خواهند شد.

NT Release Nokian Hakkapeliitta 10 v2

 

در سال های آینده این سرویس به سایر کشورها نیز ارائه خواهد شد. Nokian Tires یک شرکت تولیدی است که دفتر مرکزی آن در نوکیا (فنلاند) قرار دارد. این شرکت با بیش از هشتاد سال سابقه در تولید تایر، مشهورترین تولیدکننده تایرهای زمستانی، باری و صنعتی در جهان است. نوکیان تایر در کارخانه های خود انواع لاستیک های تابستانی، زمستانی و چهارفصل خودروهای سواری را تولید می کند.

این کارخانه توانایی منحصربه‌فردی در زمینه تولید تایرهای کشاورزی، صنعتی و راهسازی دارد. تایرهای باری کامیون، اتوبوس نوکیان‌تایرز، بی‌اف‌گودریچ و بریجستون در یک کارخانه تولید می‌شوند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. بخش لاستیک نوکیان که از آغاز، تنها تولیدکننده محصولات لاستیکی بود، روی تولید لاستیک خودرو متمرکز شد و در سال ۱۹۳۴ تولید لاستیک خودرو را آغاز کرد. لاستیک نوکیان در مسابقات رالی جهانی بارها افتخار آفرید. در سال ۱۹۶۳ بازخورد مثبت رانندگان رالی توجه عمومی را در سطح جهان متوجه نوکیان‌تایرز کرد تا سرانجام در سال ۱۹۶۷ شرکت نوکیا و بخش‌های متنوع تولیدی زیرمجموعه آن، به عنوان یک شرکت ارتباطات مدرن تحت‌عنوان نوکیان‌کورپوریشن یکپارچه شدند. مجوعه‌ای که همچنان در صنایع تایرسازی، مخابرات، جنگلداری، برق و تولید کابل افتخارآفرین بود. فروش خالص کارخانه نوکیان‌تایرز در سال ۲۰۱۵ بالغ‌بر یک میلیارد و چهارصد میلیون یورو بوده و تعداد کارکنان این شرکت در پایان همان سال به۴۴۰۰ نفر رسید. کارخانه نوکیان‌تایرز برنامه‌های خود را کاملا منطبق با قوانین و مقررات کشور فنلاند و اساسنامه تایید شده‌ اجرا و محصولات کیفی خود را منطبق با بالاترین سطح کیفیت استاندارد اتحادیه اروپا تولید و عرضه می‌کند.

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian