Skip to content Skip to footer

نیسان و تکنولوژی‌های برجسته در نمایشگاه خودرو توکیو ۲۰۲۳

 

Nissan Hyper Adventure

 

با تمرکز بر فناوری ارتباطات خودرو با همه‌چیز، این خودرو برقی ۴x۴ دارای یک باتری با ظرفیت بالا است که امکان تأمین انرژی برای هر دستگاه خارجی را فراهم می‌کند، از یک قوری تا یک جت اسکی برقی یا حتی شبکه ملی برق. وقتی تقاضا بالا باشد، ممکن است اجازه فروش برق در باتری خودرو به شبکه داده شود، که این امر باعث افزایش قابلیت اعتماد زیرساخت‌های انرژی می‌شود.

 

Nissan Hyper Force

نیسان تقریباً تایید کرده که خودروی GT-R همچنان جایگاهی در لاین‌آپ خود خواهد داشت، با مفهوم جدید Hyper Force که نشان می‌دهد چگونه این خودروی ورزشی به قدرت الکتریکی می‌رسد. این خودرو دارای توان 1000 کیلووات (1341 اسب بخار) است و انتظار می‌رود در سال‌های 2028 یا 2029 در استفاده از باتری‌های حالت جامد در خودروهای تولیدی پیشگام باشد.

 

Nissan Hyper Punk

این کراس اوور برقی به آینده نیسان جوک اشاره می‌کند، با استایلی الهام‌گرفته از اوریگامی و مجموعه‌ای از ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی که خریداران جوان‌تر را هدف گرفته است.

نیسان درباره این خودرو گفت که به طور خاص برای اینفلوئنسرها و تولیدکنندگان محتوای آنلاین طراحی شده است، با دوربین‌هایی که می‌توانند مناظر اطراف خودرو را به تصویر بکشند.

 

Nissan Hyper Tourer

 

بازنگری یک ون لوکس فناورانه برای زمینه رقابت با ولوو EM90، هایپر تورر یک وسیله حمل و نقل افراد فوق‌لوکس است که دارای توانایی کامل یک خودرو و ویژگی‌های اتوماتیک، باتری‌های نیمه جامد با چگالی بالا، فناوری ارتباط خودرو با محیط (V2X) و تمرکز قوی بر ایرودینامیک می‌باشد.

در داخل کابین خودرو، صندلی‌های جلو با قابلیت چرخش 360 درجه، کفی ساخته‌شده از LED، هدست‌های واقعیت مجازی برای سرنشینان عقب و هوش مصنوعی برای نظارت بر جنبه‌های مختلف سلامتی سرنشینان مانند ضربان قلب آن‌ها وجود دارد.

 

Nissan Hyper Urban

 

هایپر اوربن یک کراس‌اوور به اندازه نیسان قشقایی طراحی شده است تا با بهبود فناوری‌ها قابل به‌روزرسانی باشد، حتی شامل یک پنل ابزار قابل جابجایی است که می‌توان آن را با یک نسخه حاوی فناوری‌های آینده جایگزین کرد. مانند Hyper Adventure، Hyper Punk و Hyper Tourer، همچنین شامل تکنولوژی V2X متعادل کننده شبکه است.

 

 

Leave a comment

0.0/5