Skip to content Skip to footer

نمایشگاه خودرو توکیو ۲۰۲۳

 

 

نمایشگاه موبیلیتی ژاپن که قبلا به عنوان نمایشگاه خودروی توکیو شناخته می شد، یکی از برترین نمایشگاه های خودرو در جهان است که هر دو سال یک بار برگزار می شود. این نمایشگاه وسایل نقلیه مسافربری و تجاری، موتورسیکلت ها و آخرین فناوری های حمل و نقل را معرفی می کند.

نمایشگاه موبیلیتی ژاپن جدیدترین خودروهای تولیدی برندهای داخلی و بین‌المللی، از جمله خودروهای مفهومی را به نمایش می‌گذارد که بسیاری از آن‌ها اولین حضور جهانی خود را در اینجا دارند. همراه با نمایش‌ها و رویدادهای عملی نمایشگاه، بازدیدکنندگان می‌توانند این فرصت را داشته باشند که برخی از جدیدترین فناوری‌های مهندسی خودرو، ایمنی مسافران و فناوری‌های آینده را ببینند و تجربه کنند.

 

 

وسایل نقلیه مسافربری

خودروهای سواری بخش عمده ای از نمایشگاه را تشکیل می دهند و بسیاری از تولیدکنندگان پیشرو آخرین مدل های خود را به نمایش می گذارند. می توانید داخل شوید، بسیاری از اتومبیل های نمایش داده شده را لمس کرده و کاوش کنید. بسیاری از سازندگان، به ویژه سازندگان داخلی، خودروهای مفهومی را به نمایش می گذارند و فناوری های پیشرفته خود را به نمایش می گذارند.

 

وسایل نقلیه تجاری

بخش خودروهای تجاری شامل سازندگان برتر اتوبوس، کامیون و وانت می باشد. می‌توانید از داخل بسیاری از وسایل نقلیه بالا بروید و در مورد جدیدترین ویژگی‌ها و لوازم جانبی که به آن‌ها اجازه می‌دهد کارهای خود را راحت‌تر و ایمن‌تر انجام دهند، بیاموزید. همچنین می‌توانید مدل‌های مفهومی مختلفی را ببینید که نشان‌دهنده آخرین فناوری در خودروهای تجاری هستند.

 

موتور سیکلت

سازندگان بزرگ موتور سیکلت مانند هوندا، یاماها، کاوازاکی و سوزوکی جدیدترین و بهترین مدل های خود را به نمایش می گذارند که می توانید بسیاری از آنها را سوار شوید. بسیاری از سازندگان کل خط مدل خود را به نمایش می گذارند و همچنین می توانید موتورسیکلت های مسابقه ای و آخرین مدل های مفهومی را مشاهده کنید.

 

قطعات، ابزار، لاستیک و سرگرمی

جدیدترین و پیشرفته ترین قطعات، ابزار، لاستیک ها و سیستم های سرگرمی وسایل نقلیه در سرتاسر سالن های همایش نمایش داده می شود. می‌توانید برخی از جدیدترین فناوری‌هایی را ببینید که وسایل نقلیه جدید را ایمن‌تر و استفاده از آن را آسان‌تر می‌کنند، و همچنین سیستم‌های صوتی، بصری و ناوبری پیشرفته‌ای که رانندگی را لذت‌بخش‌تر می‌کنند.

 

نمایشگاه تحرک ژاپن همچنین تجربیاتی را ارائه می دهد که از نمایشگاهی به نمایشگاه دیگر متفاوت است و معمولاً شامل تست درایوهای خودروهای سواری و موتورسیکلت ها و همچنین سواری در خودروهای سواری و تجاری با سوخت جایگزین می شود.

علاوه بر این، این نمایشگاه دارای نمایش‌ها و نمایشگاه‌های ویژه‌ای است که در سال‌های گذشته شامل تاریخچه اتومبیلرانی، نمایشگاه‌های carrozzeria و تظاهرات پلیس استان چیبا، موتورسواران حرفه‌ای ترفند و وسایل نقلیه تجاری و اورژانسی بوده است.

Leave a comment

0.0/5