محصولات

اطلاعات تماس

subaru tokyo motor show874

نمایشگاه خودروی توکیو 2023 با عنوان “تولد دوباره” صنعت ژاپن

 

تعدادی از نمایشگاه‌های خودرو قبل از همه‌گیری با مشکل مواجه بودند و به نظر می‌رسد که وضعیت بدتر شده است زیرا تعدادی از برندها در مورد رویدادها گزینشی تر عمل میکنند. در همین راستا انجمن خودروسازان ژاپن (JAMA) اعلام کرده است که نمایشگاه خودروی توکیو 2023 “دوباره متولد خواهد شد.”

در طی یک کنفرانس مطبوعاتی در هفته گذشته، JAMA فاش کرد که آخرین نمایشگاه خودروی توکیو با حضور 1.3 میلیون بازدیدکننده انجام شد و این ثابت کرد که آنها می توانند افراد بیشتری را جذب کنند اگر “با سایر صنایع متمرکز بر خودرو کار کنند.”

chiba tokyo auto 771

 

آنها اکنون این ایده را دو چندان می کنند زیرا می خواهند نام رویداد سال آینده را به “نمایش تمام صنعت ژاپن” “Japan All-Industry Show.” تغییر دهند. در حالی که این نام احتمالاً در میان نخواهد بود، اما هدف آنها واضح است زیرا آنها می خواهند نمایشگاه چیزهای بیشتری را نسبت به اتومبیل های سنتی در بر بگیرد.

همانطور که جاما گفت، “ما می خواهیم آن را به مکانی تبدیل کنیم که افراد زیادی بتوانند با همکاری با تمام صنایع ژاپنی فراتر از چارچوب تحرک و مشارکت شرکت های نوپا گرد هم جمع شوند.

هنوز مشخص نیست که این به چه معناست، اما جاما خاطرنشان کرد: «قدرت صنعت خودروی ژاپن نه تنها مسافربری [وسایل نقلیه]، بلکه مجموعه کاملی از موتورسیکلت‌های تجاری و سبک است».

2017 Tokyo Motor Show 5254

2017-Tokyo-Motor-Show

 

در نتیجه، به نظر می‌رسد که رویداد سال آینده بر جنبه‌های مختلف تحرک تمرکز خواهد کرد، زیرا خودروها و کراس اوورها احتمالاً با موتورسیکلت‌ها در نهایت همراه خواهند شد.

صرف نظر از نام نمایشگاه، بازگشت آن مورد استقبال قرار خواهد گرفت زیرا آخرین نمایشگاه خودروی توکیو در سال 2019 برگزار شد. این رویداد به طور سنتی یک رویداد دوسالانه است، اما نسخه 2021 به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا لغو شد.

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian