محصولات

اطلاعات تماس

Aptera Luna 1 1024x555 1

نسخه راه‌اندازی Aptera آپترا لانچ ادیشن راه‌حل منحصربه‌فرد برای پذیرش جهانی EV 

 

شرکت اپترا از نسخه جدید Launch Edition رونمایی کرده و شروع تولید این خودرو را در پایان سال 2023 اعلام کرده است. Launch Edition با تمرکز بر مصرف سوخت به صرفه طراحی شده است و طبق اعلام سازنده، مصرف آن یک یک چهارم انرژی سایر خودروهای برقی و هیبریدی است.

استیو فامبرو Steve Fambro، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل این شرکت، توضیح می‌دهد: «ما معادله یک راه کارآمدتر برای سفر را با استفاده از نیروی خورشید حل کرده‌ایم، و هیجان‌زده هستیم که خودروی Launch Edition خود را به دنیا معرفی کنیم.

1405557

 

تلاش‌های خستگی‌ناپذیر ما منجر به تولیدخودروی Aptera شده است که می‌تواند شما را به جایی که می‌خواهید ببرد، با استفاده از انرژی خلاقانه مستقیم خورشید. Aptera’s Launch Edition با یک هدف در ذهن ایجاد شد – بهره وری انرژی. شکل منحصربه‌فرد، مواد فوق‌العاده سبک، و بدنه فوق‌العاده مستحکم به Aptera اجازه می‌دهد تا با استفاده از یک چهارم انرژی در مقایسه با دیگر خودروهای الکتریکی و هیبریدی موجود در جاده‌ها و در هوا بلغزد.

Aptera EV Launch Edition 532

 

Aptera با تقریباً 700 وات فناوری خورشیدی اختصاصی مجهز شده است، Aptera تا 40 مایل در روز مستقیماً از اشعه‌های خورشید رانندگی می‌کند و این امکان را فراهم می‌کند که دیگر هرگز به برق متصل نشوید.

با فناوری خورشیدی Aptera، دسترسی مداوم به ایستگاه شارژ یا حتی دوشاخه و پریز ضروری نیست. Aptera’s Launch Edition با یک بسته شارژ خورشیدی ادغام شده است که به اکثر افراد این امکان را می‌دهد تا هفته‌ها و حتی ماه‌ها بدون نیاز به اتصال برای شارژ رانندگی کنند. در مکانی با نور خورشید بسیار بالا مانند کالیفرنیای جنوبی، بر اساس میانگین روزانه 29 مایل، یک راننده آمریکایی معمولی هرگز مجبور نیست به برق متصل شود. در مکانی با نور خورشید متوسط ​​مانند نیویورک یا شیکاگو، شما فقط باید سه بار در سال به شارژ خورشیدی وصل کنید.

aptera 0025 1 1607066100

 

اپترا اعلام کرده است که 40000 مشتری برای نسخه لانچ سفارش داده اند و این خودرو وارد مرحله چهارم پیش تولید خواهد شد که شامل تست تصادف و گواهینامه اعتبار خواهد بود. این شرکت ضمن اشاره به برنامه تولید 10000 دستگاه در سال، از برنامه ریزی برای افزایش این رقم به 20000 دستگاه در 8 سایت تولیدی تا سال 2028 نیز صحبت کرده است که برای اثبات صحت آن باید منتظر ماند.

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian