Skip to content Skip to footer

منطق پشت موفقیت گروه چری در برابر ترند

 

با نگاهی به بازار جهانی خودرو در سال 2022، چری عملکرد ثابت و رو به رشدی را در مواجهه با بسیاری از چالش ها ارائه کرده است. در بیست و پنجمین سالگرد تاسیس خود، چری در برابر این روند پیشرفت کرد و یک “اولین تاریخی” در فروش و صادرات ایجاد کرد.

بر اساس داده های منتشر شده توسط انجمن خودروسازی چین، در میان 10 شرکت برتر از نظر فروش خودرو در سال 2022، گروه چری با نرخ رشد 28.2 درصدی در رتبه دوم صنعت قرار گرفت که به طور قابل توجهی از نرخ رشد متوسط ​​صنعت 2.1 فراتر رفت. %؛ صادرات سالانه خودروهای چینی به 3.111 میلیون دستگاه رسید که گروه چری با صادرات 452000 دستگاه، رتبه اول را در صادرات برندهای خودروهای سواری چینی برای 20 سال متوالی به خود اختصاص داد.

چری از هر هفت خودروی صادراتی چین در سال 2022 یک دستگاه را به خود اختصاص داده است.

با نوآوری، کاربران همیشه می توانند بیش از حد انتظار را تجربه کنند و همیشه شگفت زده شوند.

در عصر عدم قطعیت، تنها نوآوری می تواند با همه تغییرات سازگار شود.

این تصاویر محل برگزاری Chery Technology DAY و فناوری سیاه  مانند پلت فرم اسکیت برد و کابین هوشمند را نشان می دهد

وقتی صحبت از نوآوری می شود، اولین چیزی که به ذهن می رسد، پیگیری بی وقفه فناوری های اصلی و انباشت عمیق “Technology Chery” است. چری در سپتامبر 2022 از استراتژی پیشرفته فناوری خود در سال 2025 رونمایی کرد و یک “Chery تکنولوژی” را ارائه کرد که تصور سنتی دنیای بیرون را می شکند. به نظر می رسد که طرح چری نه تنها حوزه های متعددی مانند فناوری هسته سنتی و فناوری CASE (اتصال، خودکار، اشتراک گذاری و الکتریکی) را در بر می گیرد، بلکه ابعاد متعددی مانند سیستم پایه، فناوری های پیشرفته، پلت فرم اشتراک گذاری، اقتصاد دیجیتال، زنجیره ارزش و اکوسیستم را نیز شامل می شود.

تکنولوژی چری” امروزه نه تنها یک ساختمان مرتفع لایه به لایه است، بلکه یک اکوسیستم نوآوری زنده است. چری سال‌هاست که در بسیاری از این زمینه‌ها فعالیت کرده است، با دستاوردهای تکنولوژیکی بسیاری که قبلاً در محصولات تولید انبوه اعمال شده است، محصولات چری را رقابتی‌تر کرده است، که دلیل اصلی رشد سریع فروش گروه چری در سال جاری است.

 

چه سری Q-POEWER که به طور گسترده در بسیاری از مدل های چری استفاده می شود، چه کابین هوشمند شیر که توسط بیش از 1 میلیون کاربر استفاده می شود، چه EEA 4.0 الکترونیکی و معماری الکتریکی، همگی تجلی متمرکز “Technology Chery” برای ترویج و تکرار سریع محصول هستند، و به کاربران ارائه می دهند که “همیشه تجربه بیش از حد انتظار داشته باشند و همیشه غافلگیر شوند”، این امر به محصولات چری اجازه می دهد در هر بخش بازار مزایای متفاوتی کسب کنند.

با ورود بیشتر به بازار جهانی، هر 70 ثانیه یک خودروی “Chery made” به خارج از کشور تحویل داده می شود.

خودروهای چینی امروزه به سرعت در حال تبدیل شدن به یک انتخاب جدید برای کاربران در سراسر جهان مانند تلفن های همراه و لوازم خانگی که در چین ساخته می شوند.

Leave a comment

0.0/5