26
دسامبر

معرفی و رونمایی از برند فونیکس FOWNIX  برای محصولات چری

معرفی و رونمایی از برند فونیکس FOWNIX  برای محصولات چری

 

شرکت مدیران خودرو در مراسمی رسمی که با حضور مدیران ارشد  و نمایندگان در هتل اسپیناس برگزار شد برند جدید فونیکس (FOWNIX) را به عنوان برند محصولات لوکس معرفی کرد.

قرار است تا در آینده نزدیک تیگو ۸ پرو، تیگو ۷ پرو و آریزو ۶ پرو با با نشان تجاری فونیکس وارد بازار ایران شوند و در گام نخست لوکس ترین محصول چری، یعنی تیگو ۸ پرو، در زمستان ۱۴۰۰ عرضه خواهد شد.

با توجه به اینکه کشور تحت تحریم است و در حال حاضر شرکت های کمی حاضر به همکاری با خودروسازان ایرانی هستند، مدیران خودرو و چری نیز ترجیح دادند برند جدیدی را برای محصولات لوکس خود در ایران معرفی کنند.

کلمه فونیکس با نوشتار Phoenix معنایی مشابه به ققنوس دارد و به پرنده ای که حدود ۵۰۰ سال عمر می کند و سپس خود را آتش می زند و از خاکستر او پرنده ی تازه ای بر می خیزد، اشاره می کند. اما نوشتار این نشان تجاری قرار است را به صورت Fownix معرفی شود.

همچنین سطح خدمات فروش و پس از فروش خودروهای فونیکس (FOWNIX) در جایگاه بالاتری نسبت به سایر محصولات ام وی ام است و مدت گارانتی بیشتری هم برای این محصولات لحاظ می شود.

در ابتدای مراسم معرفی برند فونیکس (FOWNIX)  مدیر عامل شرکت مدیران خودرو با بیان اینکه مشتریان ایرانی به دلایل محدودیت های موجود از حضور خودروهای مدرن با فناوری بالا محروم بوده اند ادامه داد: به همین دلیل شرکت مدیران خودرو  تلاش کرده تا خودروهای جدید را با  فناوری های بالا و مدرن به بازار ایران عرضه کند تا به نوعی این خلا موجود از حضور برند های برتر بر طرف گردد.

 

نشان فونیکس مرحله جدیدی از خدمات خودرو را در ایران آغاز می کند چرا که این برند جدید افرادی را هدف گرفته است که در پی کسب موفقیت و روبرو شدن با چالش های اقتصادی هستند.

فونیکس با سه مولفه لوکس بودن، تکنولوژی های جدید و خدمات متفاوت و متمایز سطح ذائقه خریداران خودرو را ارتقاء می‌دهد تا با معنی و مفهوم جدیدی از کیفیت آشنا شوند.