Skip to content Skip to footer

معرفی لنت ترمز NRS

 

تولید لنت ترمز با کیفیت و کارایی بالا در برنامه بسیاری از تولیدکنندگان قرار گرفته و در این زمینه شرکت ها رقابت سنگینی با یکدیگر دارند.

لنت ترمز NRS که در کانادا تولید می شود، در راه بازار خودرو استرالیا است و توسط CIRCO Group Global (CGG) از Yatala، کوئینزلند توزیع خواهد شد.

CIRCO Group Global می‌گوید این لنت‌های ترمز از طولانی‌ترین و مطمئن‌ترین گزینه‌های مواد اصطکاکی برای ناوگان خدمات اضطراری، 4×4، ماینینگ و خودروهای برقی در جهان هستند.

لنت ترمز NRS متعلق به NUCAP Brake Components کانادا است که از سال 1994 در صنعت قطعات ترمز در پی ایجاد نوآوری های به روز بوده است. ترمزهای NRS با استفاده از تمام اجزای NUCAP، از جمله سیستم تثبیت قلاب گالوانیزه در محل بر روی صفحات پشتی گالوانیزه،تولید می شوند.

ویژگی ها و مزایای کلیدی:

• مقاومت در برابر خوردگی: فناوری آبکاری روی تضمین می‌کند که لنت‌های ترمز محافظت می‌شوند، از خوردگی جلوگیری می‌کند و تضمین می‌کند که لنت‌ها می‌توانند در محیط‌های خشن بدون ترس از لایه‌برداری یا جدا شدن مقاومت کنند. این ویژگی‌های منحصربه‌فرد باعث می‌شود لنت‌های ترمز NRS برای خودروهای آفرود و وسایل نقلیه خارج از جاده مناسب باشند.

 

• عمر طولانی: لنت‌های ترمز NRS، حتی زمانی که در شرایط سخت استفاده می‌شوند، سایش بسیار پایینی دارند. آزمایشات در استرالیا نشان داده است که عمر استفاده بیش از 50 درصد بهبود یافته است.

روش تثبیت صفحه پشتی همچنین تضمین می کند که مواد اصطکاکی هرگز لایه لایه نمی شوند و عمر طولانی تر و عملکرد ترمز ایمن تر را برای کل عمر لنت فراهم می کند.

 

• نویز کم: درج بالشتک پیستون با حذف نویز NRS برای حمله به ناحیه مشکل NVH شناخته شده، رابط کولیس / پد / روتور طراحی شده است، بنابراین به کاهش سطح نویز تا 90 درصد کمک می کند.

علاوه بر این، تمام لنت‌های ترمز NRS مجهز به شیم ضد جیغ و تمام سخت‌افزاری هستند که معمولاً در یک محصول در سطح OEM انتظار می‌رود.

 

گرد و غبار کم: ترکیبات NRS به دلیل خارج کردن سطوح بسیار کم «گرد و غبار» رنگ روشن مشهور هستند. در مقایسه با لنت‌های ترمز OEM، لنت‌های ترمز NRS پیشرفت قابل‌توجهی در کاهش گرد و غبار و سهولت تمیز کردن دارند. CIRCO Group Global می‌گوید، خودروهای اروپایی که به دلیل سطح بالای گرد و غبار بدنام هستند، با استفاده از لنت‌های ترمز NRS بسیار سود می‌برند.

 

• سازگار با محیط زیست: لنت های ترمز گالوانیزه بدون رنگ، مس و 100 درصد قابل بازیافت هستند. به عنوان مثال، NRS لنت ترمز را برای برنامه های پلیس در ایالات متحده و همچنین ارائه دهندگان خدمات پیک که به NRS برای افزایش فواصل خدمات ترمز متکی هستند، عرضه می کند.

وقتی صحبت از وسایل نقلیه الکتریکی می شود، لنت ترمز گالوانیزه NRS EV به طور خاص برای این بخش طراحی شده است که “تعهد بی بدیل” به محیط زیست دارد که به گفته آن به این معنی است که می توانید از NRS انتظار داشته باشید طولانی ترین، ایمن ترین و دوستدار محیط زیست ترین لنت ترمز برقی برای خودروهای هیبریدی و خودران را ارائه دهد. از جمله تجهیزات خودرو شامل تسلا، هیوندای، کیا، بی‌ام‌و، نیسان، تویوتا، هوندا، فورد .

Leave a comment

0.0/5