Skip to content Skip to footer

معرفی خودرو جدید لوسید Lucid Air Pure

 

 

امروز صبح، Lucid Motors سازنده خودروهای لوکس مستقر در کالیفرنیا جزئیات نهایی محدوده و کارایی را برای سطوح آتی Air Pure و Air Touring سدان لوکس پرچم‌دار خود اعلام کرد و آماده تولید و تحویل انواع مقرون‌به‌صرفه‌تر در اواخر امسال است.

با پیشرفت خوبی در تولید ایر گرند تورینگ مجلل، Air Sapphire با کارایی بالا که تست های خیابانی و پیست را نهایی می کند و نسخه ویژه Air Dream Edition به طور کامل به فروش رسیده است، Lucid تمرکز خود را بر نهایی کردن و عرضه انواع مقرون به صرفه تر سدان الکتریکی ایر معطوف کرده است.

مشخصات پایه Air Pure ابتدا با پیشرانه دو موتوره 480 اسب بخاری (با اضافه کردن 5500 دلار به قیمت نهایی) و تولید آن از دسامبر امسال آغاز می شود.

 

 

سال آینده یک مدل تک موتوره و محرک عقب عرضه خواهد شد که تولید آن آغاز شده و تا پایان سال 2023 به دست مشتریان خواهد رسید. لوسید تصمیم گرفت که چهار واحد باتری ماژولار را از مرکز بسته حذف کند و در این فرآیند با انداختن حدود 3.7 اینچ جای پا، فضای پای اضافی را در ردیف دوم آزاد کرد. Pure همچنین یک سقف کامل آلومینیومی را به جای سایبان شیشه ای سطوح بالای تریم معرفی می کند.

 

در کنار باتری و سقف سبک‌تر، مدل کارآمدتر Pure همچنان می‌تواند در صورت تجهیز به چرخ‌های 19 اینچی استاندارد Aero Range، با یک بار شارژ کامل تا ۴۱۰ مایل (۶۶۰ کیلومتر) مسافت طی می‌کند.

در داخل کابین، Pure از پارچه داخلی جدید Dune بر روی داشبورد، درها و صندلی‌های ساخته شده از منسوجات بافته شده ۱۰۰٪ بازیافتی، مطابق با جایگزین چرم PurLuxe استفاده می‌کند.

 

 Lucid Air Touring در نهایت با سقف آلومینیومی به صورت استاندارد عرضه می شود، اما در ابتدا با سایبان شیشه ای با هزینه اضافی (4500 دلار) عرضه می شود.

Touring همچنین با باتری 18 ماژول برد بلند عرضه می شود و از کاهش وزن و افزایش فضای پای عقب مانند Air Pure بهره می برد.

Leave a comment

0.0/5