محصولات

اطلاعات تماس

root1665455660039350

معرفی خودروی مفهومی جدید GENE چری

 

چری با معرفی خودروی مفهومی جدید GENE، روند آینده خود را از نظر ظاهر و طراحی داخلی نشان می دهد.

در حال حاضر، صنعت خودرو دستخوش یک انقلاب خرابکارانه است. چری، به عنوان پیشرو برند خودروسازی چینی، که به مدت 25 سال خود را به عنوان یک شرکت فناوری تثبیت کرده است، به توسعه ی این بینش می پردازد تا فرصت های استراتژیک را غنیمت شمرده و برای نوآوری و تحول تلاش کند. GENE، یک خودروی مفهومی جدید، در روز فناوری چری Yaoguang 2025 که چند روز پیش برگزار شد، به طور باشکوهی رونمایی شد.

به عنوان یک وسیله نقلیه مفهومی، GENE  از انرژی الکتریکی + یک سیستم خورشیدی برخوردار است. در این خودرو مفهومی ، چری زیبایی شناسی و فناوری را به طرز ماهرانه ای با نیروی منطق طراحی “نمادسازی برند” ادغام می کند تا زیبایی شناسی کارکردگرا را به حداکثر برساند.

root1665455675524956

علاوه بر این، GENE نه تنها عملی ترین پاسخ به تغییر استانداردهای زیبایی شناختی کاربران در عصر جدید است، بلکه تلاشی جسورانه برای توسعه بیشتر مفهوم طراحی برندهای خودروی چینی در آینده است.

به عنوان یک کاوش حیاتی برای زبان طراحی آینده Chery، GENE، یک SUV فول سایز با طول، عرض و ارتفاع کل به ترتیب 5 متر، 2، و 1.75 متر، دارای درهای لولایی عقب، درب عقب کشویی الکتریکی و همچنین دو پهپاد و همچنین اسکیت بردهای برقی رونمایی شده است. چهار صندلی جادار در خودرو وجود دارد و همه صندلی‌ها می‌توانند کشویی و چرخانده شوند. صفحه‌نمایش کنترل مرکزی از یک صفحه منحنی 27 اینچی احاطه شده استفاده می‌کند.

علاوه بر این، از نظر طراحی ظاهری، چری “حلقه چری” “Chery Ring”را به عنوان لوگوی اصلی خود از طریق نمادسازی استخراج کرد تا یک لوگوی معمولی برای خودروی مفهومی جدید ایجاد کند. غیر از لوگوی آن، عنصر “رینگ چری” برای لامپ ها، رادار، آینه دید عقب، دستگیره درب برقی، چراغ عقب و آرم عقب به کار می رود که به طور جامع در فناوری ظاهری نفوذ می کند.

بدنه بیرونی این خودروی مفهومی از حلقه ای غول پیکر مانند «حلقه چری» تشکیل شده است که از نظر ظاهری آوانگارد ، مد روز و سرشار از علم و فناوری آینده است.

root1665455695573982

قابل ذکر است، اگر در را باز کنید، بلافاصله “حلقه چری” را خواهید دید که “ارتباط” بین تزئینات داخلی و خارجی GENE را ایجاد می کند. با چنین تصویر جدیدی از چری، زبان طراحی خانواده نهایی “کارکردگرا” که توسط GENE تجلی یافته است، موظف است روند طراحی جدید خودروهای مفهومی آینده را رهبری کند.

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian