محصولات

اطلاعات تماس

root1681876547560358

مسیر جدید چری با فناوری نسل سوم PHEV در خودرو شانگهای 2023

 

در بزرگترین و تاثیرگذارترین نمایشگاه بین‌المللی خودروی کلاس A جهان، چری موتورز نسل سوم فناوری PHEV خود را عرضه کرد و آخرین مسیر توسعه خود را در مواجهه با فرصت‌ها در عصر برقی‌سازی و هوشمندسازی برای کاربران جهانی به نمایش گذاشت و چشم‌اندازی بزرگ خلق کرد.

چری با پایبندی به مفهوم توسعه “شرکت مبتنی بر فناوری”، اولین شرکت خودروسازی چینی است که بر فناوری های اصلی، به ویژه در زمینه فناوری انرژی های جدید، که از اوایل سال 1999 آغاز شد، تسلط یافت.

در مواجهه با تغییرات عمیقی که در حال حاضر در صنعت خودرو در حال رخ دادن است، چری همچنان پر شتاب در حال تطبیق با تغییرات و مشارکت در صنعت خودروسازی جهانی است.

root1681876619069828

 

در نمایشگاه خودروی امسال، پلتفرم هیبریدی نسل سوم چری آغازی برای ورود «تکنولوژی چری» به مسیری جدید است.

پلت فرم هیبریدی نسل سوم چری از نسل پنجم موتور اختصاصی هیبریدی پربازده ACTECO استفاده می کند که فناوری های پیشرفته ای مانند چرخه میلر عمیق، سیستم احتراق نسل چهارم i-HEC، توربوشارژ با راندمان بالا، سیستم مدیریت حرارتی هوشمند و غیره را در خود جای داده است. اوج قدرت می تواند به راندمان حرارتی موثر بیش از 44.5٪ برسد و آن را به کارآمدترین موتور هیبریدی در بازار چین تبدیل کند.

علاوه بر این، پلت فرم هیبریدی نسل سوم چری به DHT 3 سرعته مجهز است که دارای 9 حالت و 11 دنده ترکیبی است. این نه تنها دارای قدرت بالا و مصرف سوخت عالی است، بلکه سازگار با محیط زیست، کارآمد و فوق العاده روان است و به طور کامل نیازهای مسافرتی کاربران را برآورده می کند.

نسل سوم فناوری هیبریدی PHEV چری در نمایشگاه خودرو شانگهای توجه صنعت خودروسازی جهان را به خود جلب کرد. بیش از 1000 مهمان خارجی از بیش از 80 کشور در غرفه چری گرد هم آمدند تا به طور مشترک آخرین دستاوردهای فناوری در انرژی جدید را ایجاد و به اشتراک بگذارند و مشترکاً دیدگاه زیبای چری برای ورود به مسیر جدیدی از جهانی شدن را تبلیغ کنند.

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian