محصولات

اطلاعات تماس

root1682216650966455 1 scaled

مسیر جدید سفر جدید، افتتاحیه بزرگ کنفرانس چری

 

در 22 آوریل، کنفرانس فروشندگان جهانی چری در سال 2023 انجام شد. در طول کنفرانس، مدیران چری دستاوردهای خود را در فرآیند جهانی شدن در سال های اخیر با بیش از 700 فروشنده به اشتراک می گذارند. در مواجهه با وضعیت جدید بازار، چری چهار اقدام دگرگون کننده ی عمده با عنوان «فناوری»، «محصولات»، «تقاضای مصرف‌کننده» و «اکوسیستم» را راه‌اندازی کرده است تا بتواند این کمپانی را برای ورود به «مسیر جدید سفر جدید» تقویت کند.

تحت استراتژی “Made in China 2025″، در سال‌های اخیر اکثریت جامعه به صنعت توجه کرده و تولید را ترویج داده است. چین به‌عنوان بزرگ‌ترین کشور تولیدکننده جهان برای 12 سال متوالی، افزایش قدرتش را در زمینه‌های متعددی مانند هوافضا، راه‌آهن پرسرعت و ساخت‌وساز زیرساخت به جهان نشان داده است.

root1682216934663744

آقای حمیدرضا دل افکار، مدیرعامل نمایندگی مدیران خودرو دل افکار شیراز، با افتخار در کنفرانس Chery’s 2023 Global Dealer Theme Conference شرکت کردند. این کنفرانس، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای صنعت خودرو جهان، فرصت عالی برای دیدار با همکاران و همچنین مشتریان جدید است.

آقای حمیدرضا دل افکار در حوزه خودرو، یکی از متخصصان برجسته است که سابقه‌ی طولانی در این صنعت دارد. ایشان با تلاش و پشتکار خود، نمایندگی مدیران خودرو دل افکار شیراز را به یکی از پرطرفدارترین و معتبرترین نمایندگی‌های خودرو در استان فارس تبدیل کرده است.

اهمیت این کنفرانس، نشان دهنده‌ی جدیت و تلاش کمپانی Chery در حوزه خودرو است و این فرصت برای آقای حمیدرضا دل افکار، در جهت پیشرفت و توسعه نمایندگی مدیران خودرو دل افکار شیراز بسیار مهم است.

root1682216792505832

به طور خاص، چری به عنوان قدرتمندترین شرکت خودروسازی چین، با حجم فروش جهانی 11.2 میلیون دستگاه به یک “معیار درخشان” در تولید چین تبدیل شده است. چری محصولات خود را به بیش از 80 کشور و منطقه در سراسر جهان صادر کرده است و به این ترتیب اولین صادرکننده خودروهای سواری چینی برای 20 سال متوالی است.

چری در حال حاضر دارای ۵ مرکز تحقیق و توسعه در سراسر جهان با تیمی بیش از ۷،۰۰۰ استعداد فنی است که شامل شرکت‌های معروف بین‌المللی خودرویی مانند GM ،Ford و Jaguar Land Rover هستند. علاوه بر این،چری به کیفیت خدمات بسیار توجه می کند و نه تنها ۱۵۰۰ نمایندگی خدمات خود را در خارج از کشور تاسیس کرده است، بلکه با کاربران خود تعامل فعالی نیز حفظ می کند تا احساس تعلق و همدلی با آن‌ها را ایجاد کند.

در مواجهه با وضعیت بازار نوظهور، چری مسیری جدید و سفری جدید را با اهداف استراتژیک بلندپروازانه‌ ای ارائه می‌کند. بر اساس این استراتژی جدید بین المللی، چری روی فناوری برای دستیابی به یک تحول جامع از خودروهای سوخت سنتی به خودروهای انرژی جدید تمرکز خواهد کرد.

برای این منظور، چری عمیقاً استراتژی های فناوری آینده خود را که توسط نسل سوم فناوری هیبریدی PHEV در کنفرانس ارائه شده است،بیان کرد. علاوه بر این، چری همچنین متعهد به تحقیق و توسعه اطلاعات، ساخت یک کابین هوشمند پیشرفته‌تر است که محصولات خود را از حمل‌ونقل سنتی به پایانه‌های موبایل هوشمند تبدیل می‌کند.

چری همچنین از نزدیک با نیازهای در حال تغییر مصرف کنندگان سازگار خواهد شد، خدمات متفکرانه و ممتازی ارائه می دهد و در نهایت اکوسیستم کاملی از محصولات، فناوری ها و خدمات را با محوریت کاربران ایجاد می کند.

در این کنفرانس، چری با دولت متحد شد تا یک طرح توسعه سبز را راه اندازی کند و عزم و اطمینان خود را در پایبندی به توسعه سبز و پایدار نشان دهد. علاوه بر این، چری جوایز و جلسات مشترک خود را برای فروشندگان برجسته در سراسر جهان فراهم می کند.

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian