محصولات

اطلاعات تماس

Chery Omoda 3 first look

محصول جدید چری با نام ام وی ام X33 کراس

 

Omoda 3 یکی از محصولات جدید چری در بازارهای جهانی است. کراس اوور کامپکتی که توانسته است در مدت زمان کوتاهی توجهات را به ویژه جوانان جلب کند. سری خودروهای Omoda همگی یک چیز مشترک دارند: طراحی های خاص با الهام از آینده، هنر، تکنولوژی و مد. اما چگونه این زبان طراحی Omoda 3 را به خودرویی قابل توجه تبدیل کرده است؟

در طراحی جلو این کراس اوور از جلو پنجره هندسی استفاده‌ شده، ترکیبی که در کنار خطوط دی لایت کوانتومی، حس آینده و تکنولوژی را القا می‌کند. در بخش طراحی کناری این کراس اوور جایی که از جامپ کالرهای نارنجی در کنار المان برگرفته از پوست اژدها روی گلگیرها و آینه‌های جانبی استفاده‌ شده است. در طراحی عقب نیز چراغ‌های دودی به‌هم‌ پیوسته به کار گرفته شده‌اند تا این کراس اور در شب، جلوه‌ای به خود گیرد.

در بخش داخلی اومودا 3 زمانی که در این کراس اور را باز می‌کنید، اولین نکته که به چشمتان می‌خورد ترکیب سه رنگ مشکی، سفید و آبی به‌کاررفته در کابین این خودرو است.

omaoda3

 

نکات مربوط به فضای داخلی به اینجا ختم نمی‌شود، کمی در جزییات دقیق شوید طرح پوست اژدها را می ببینید. طراحی و تودوزی داخلی اومودا 3 با استفاده از متریال باکیفیت و البته با همان الگو پوست اژدهاست. ترکیبی که در کنار دکمه‌های پیانویی پنل، نورپردازی داخلی و دسته دنده خلبانی، کراس اوور کامپکت اومودا را تبدیل به گزینه قابل توجه برای نسل جوان می‌کند. مانیتور 10.25 اینچی تمام لمسی این کراس اوور و شارژر وایرلس از جمله امکاناتی هستند که در این خودرو قرار داده شده است و هنگام نشستن درون اومودا 3، در تلاش است حس تکنولوژی را به شما القا کند.

1402 0

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian