محصولات

اطلاعات تماس

Vinata Aeromobility Flying Car554

ماشین پرنده: آینده حمل و نقل؟

 

یکی از بزرگترین مشکلاتی که کشورها و شهر های بزرگ و پر جمعیت جهان با آن مواجه هستند، راه بندان های ترافیکی است که در رگ های هر شهر می گذرد. این راه حل جادویی، پاسخی به چگونگی بازگرداندن شهرهایمان به مسیر، برای تعمیر شهرهای مملو از ماشین، توسط این شرکت هندی با نام Vinata Aeromobility توسعه داده شده است.

این شرکت خودروی پرنده هیبریدی را ارائه کرده است که آماده است تا روش های سنتی حمل و نقل را مختل کند. ترافیک های بی پایان طولانی که یک تهدید هستند، مطمئناً از بین خواهند رفت زیرا این ماشین ها می توانند تغییر کامل بازی ترافیک باشند. این ماشین های پرنده را می توان برای اهداف مختلف استفاده کرد.

144478

 

وزیر هوانوردی غیرنظامی جیونتیرادیتیا سیندیا اخیراً در توییتر مدل مفهومی خودروی پرنده هیبریدی را که اولین خودروی آسیایی است که توسط تیم یک استارت‌آپ مستقر در چنای Chennai ساخته شده است، فاش کرد. اسکیندیا با بیان کاربردهای متعدد این خودروهای مفهومی، گفت: این خودروها می توانند برای حمل بار، رفت و آمد روزانه افراد روزمره و همچنین برای خدمات فوریت های پزشکی مورد استفاده قرار گیرند.

44vinata flying

 

این خودروی پرنده حتی در داخل نیز انقلابی است، زیرا پانل‌های ابزار دیجیتال پر از ویژگی را همراه با هوش مصنوعی حمل می‌کند.  همه اینها برای بهبود تجربه کاربر هنگام رانندگی در جاده یا پرواز در آسمان انجام می شود.

این شرکت همچنین می‌گوید که خودروی آن‌ها یک خودروی لوکس است، با نمای بیرونی خیره‌کننده و ویژگی‌هایی برای سرگرمی در داخل هواپیما، به علاوه ی یک سایبان پنجره پانوراما برای تصاویر خیره کننده 300 درجه در هنگام سوار شدن … .

Vinata Flying Car3214
هنگام صحبت از اتومبیل هایی که می توانند پرواز کنند، اولین چیزی که به ذهن می رسد، برخاستن و فرود وسایل نقلیه است. وزن این خودروی هیبریدی حدود 1100 کیلوگرم است و می تواند حداکثر وزن 1300 کیلوگرم را در هنگام بلند شدن حمل کند. خودروهای پرنده هیبریدی برای حمل دو مسافر در یک زمان طراحی شده اند و در محدوده سرعت 100 تا 120 کیلومتر در ساعت حرکت می کنند.
این خودرو قادر به رسیدن به زمان پرواز 60 دقیقه است و می تواند تا ارتفاع 3000 پا حرکت کند. خودروی هیبریدی اگرچه انقلابی در صنعت خودرو است، اما هنوز زمان زیادی را صرف می کند تا مردم را به ایده پرواز با ماشین عادت دهد. نگرانی اصلی ایمنی مسافران در ماشین پرنده است. این خودروی هیبریدی از پیشرانه الکتریکی توزیع شده استفاده می کند که ایمنی سرنشینان را تضمین می کند.
76587
پیشرانه الکتریکی توزیع شده سیستمی است که در آن چندین موتور و ملخ وجود دارد.

مزیت داشتن پیشرانه الکتریکی توزیع شده این است که اگر یک یا چند ملخ یا موتور از کار بیفتد، سایر ملخ ها و موتورها برای نیرو دادن و فرود سالم و سلامت خودرو وارد می شوند.

همچنین، این شرکت به فکر جلوگیری از شرایطی است که ژنراتور از کار می‌افتد یا قطع می‌شود و پشتیبان برق برای تامین منبع تغذیه موتور شروع به کار می‌کند. در بدترین شرایط، مسافر می تواند با استفاده از چتر نجات که در خودرو تعبیه شده است خود را به بیرون پرتاب کند.

این خودروی پرنده هیبریدی دارای چتر نجات و کابین خلبان پر از کیسه هوا برای اطمینان از حداکثر ایمنی در بدترین شرایط است.

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian