محصولات

اطلاعات تماس

lfz masthead d665

لکسوس و رونمایی LF-Z Electrified خودروی الکتریکی مفهومی جدید

 

لکسوس قصد دارد تا سال 2025، 20 وسیله نقلیه جدید یا بازطراحی شده را در سطح جهان معرفی کند که حداقل نیمی از آنها مدل های هیبریدی تمام الکتریکی یا برقی خواهند بود.

این خودروی تمام برقی دارای بسیاری از عناصر طراحی خاص این شرکت مانند چراغ‌های جلو و گریل دوک است، اما با تفاسیر جدید و مدرن‌تر…

Untitled6666 1

 

طراحی داخلی تا حدودی مینیمالیستی به غیر از صفحه نمایش کابین راننده است. بسیاری از خودروسازان با تقلید از عناصر سازنده خودروهای برقی تسلا، به سمت چنین طراحی هایی رفته اند.

Untitled 1لکسوس

 

لکسوس  عملکردهایی مانند برد، اسب بخار یا گشتاور را منتشر نکرد. این شرکت گفت تا سال 2025 انتظار دارد خودروهای برقی خود بتوانند بیش از 370 مایل مسافت را طی کنند و در عرض سه ثانیه به شتاب 0-60 مایل در ساعت برسند. خودروسازان اغلب از وسایل نقلیه مفهومی برای سنجش علاقه مشتری یا نشان دادن مسیر آینده یک وسیله نقلیه یا برند استفاده می کنند.

لکسوس پس از اینکه شرکت مادرش به دنبال موفقیت تویوتا پریوس، خودروسازان را به سمت توسعه خودروهای هیبریدی هدایت کرد، در تولید خودروهای تمام الکتریکی کندتر از سایر برندها عمل کرده است.

این موضوع می تواند در سال های آینده تغییر کند. لکسوس قصد دارد تا سال 2025 انواع برقی تمام مدل های خود را با نسبت فروش خودروهای برقی بیشتر از خودروهای موتور بنزینی عرضه کند.

Electrified” می تواند به معنای خودروی تمام الکتریکی یا هیبریدی یا پلاگین هیبریدی باشد که برقی شدن را با موتورهای احتراق داخلی ترکیب می کند. مدیران تویوتا از اظهار نظر در مورد تعداد هر یک از مدل ها یا تعداد خودروهای در نظر گرفته شده برای ایالات متحده خودداری کردند.

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian