محصولات

اطلاعات تماس

arenaev 001

لوسید موتور شگفتی 2024

 

پس از عرضه سدان زیبای ایر برای مدل سال 2021، لوسید موتورز، تازه‌کار خودروهای برقی، چشم‌انداز خود را بر روی طرح مفهومی SUV به همان اندازه دوست‌داشتنی به نام Project Gravity متمرکز کرده است.

انتظار می رود که Gravity بیشتر قطعات مکانیکی و طراحی داخلی خود را با Air به اشتراک بگذارد، بنابراین ما به اسب بخار بزرگ (تا 1200 اسب بخار)، یک باتری بزرگ (تا 112 کیلووات ساعت) و یک کابین شیک مملو از امکانات مدرن آن نگاه می کنیم. عاقلانه است که لوسید Gravity را سریعاً به تولید برساند، زیرا تعداد فزاینده‌ای از رقبا – مانند آئودی Q8 e tron، کادیلاک لیریک، جگوار I Pace و تسلا مدل X – در حال حاضر ادعاهایی را برای خودروهای لوکس EV و SUV مطرح می‌کنند.

lucid air 100765079 m

 

لوسید در رونمایی از سدان لوکس Air خود، شاسی‌بلند Gravity را به‌سختی معرفی کرد و گفت که در چند سال آینده وارد بازار خواهد شد. اکنون انتظار ما از این خودرو به عنوان یک مدل 2024 است، بنابراین کسانی که مشتاق یک SUV برقی با طراحی زیبا و دوربرد هستند، همچنان باید منتظر بمانند…

Gravity SUV زیربنای مکانیکی خود را با سدان Air به اشتراک می گذارد و ما انتظار داریم یک نوع موتور الکتریکی دوگانه با سیستم چهار چرخ متحرک استاندارد داشته باشد.

مانند Air، Gravity احتمالاً در تریم گرند تورینگ مبتنی بر عملکرد با حدود 1000 اسب بخار قدرت ارائه می شود، در حالی که مدل Sapphire حداکثر عملکرد تا 1200 اسب بخار نیز امکان پذیر است.

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian