محصولات

اطلاعات تماس

newtiggo8proe tech p1

قدرت موتور پلاگین هیبریدی

 

فونیکس به عنوان نامی که با ارائه فناوری های روز دنیا، نوآوری و روحیه تجمل گرایی شرکتی در بازار خودرو ایران شناخته شده است، تمرکز خود را بر خودروهای دوستدار محیط زیست گذاشته است. محصول آتی این برند که نزدیک به رونمایی از آن هستیم، یک SUV هیبریدی پلاگین (PHEV) است.

Tiggo 8 Pro e Plus آماده است انقلابی در طرز تفکر ما در مورد فناوری و جامعه ایجاد کند و تجربه رانندگی قدرتمند و کارآمدی را ارائه دهد که هم سازگار با محیط زیست و هم مقرون به صرفه است.

newtiggo8proe royal p1

استفاده از این خودرو طیف گسترده ای از مزایای را ارائه می دهد که آن را به گزینه ای قانع کننده برای رانندگان آگاه به محیط زیست تبدیل می کند که می خواهند از یک تجربه رانندگی ممتاز لذت ببرند.

قدرت فناوری هیبریدی پلاگین (PHEV)

فناوری هیبریدی پلاگین نوعی از فناوری خودروهای الکتریکی است که علاوه بر استفاده ترکیبی از بنزین و برق با کاهش چشمگیر مصرف سوخت فسیلی، امکان شارژ از طریق شارژرهای خانگی را نیز دارد. این فناوری در مقایسه با خودروهای بنزینی سنتی مزایای بسیاری دارد، از جمله:

 

کاهش انتشار گازهای گلخانه ای: خودروهای هیبریدی پلاگین گازهای گلخانه ای و آلاینده های بسیار کمتری نسبت به خودروهای بنزینی سنتی منتشر می کنند که آنها را به محصولاتی سازگار با محیط زیست تبدیل می کند.

افزایش راندمان سوخت: موتور الکتریکی قدرت اضافی را فراهم می کند، نیاز به بنزین را کاهش می دهد و راندمان سوخت را افزایش می دهد.

عملکرد پیشرفته: با توجه به اینکه نیروی تولید شده از موتورهای الکتریکی به صورت آنی به چرخ ها منتقل می شود، شاهد افزایش چشمگیر شتاب و عملکرد کلی خودرو در محصولات پلاگین هیبریدی هستیم.

صرفه جویی در هزینه: خودروهای هیبریدی پلاگین می توانند در هزینه های سوخت و همچنین مشوق های مالیاتی و سایر مشوق ها صرفه جویی کنند.

newtiggo8proe4ch p2

تیگو 8 پرو e پلاس: تغییر دهنده بازی در صنعت خودرو

موتور الکتریکی خودروهای پلاگین هیبرید توسط یک باتری تغذیه می شود که می تواند از یک منبع تغذیه خارجی شارژ شود و موتور بنزینی، نیروی مضاعف را برای حرکت خودرو فراهم می‌کند. تیگو 8 پرو e پلاس از یک موتور 1.5 لیتری TCI و دو موتور برقی بهره می‌برد. این ترکیب موجب شده است مصرف سوخت خودرو به ازای پیمایش هر 100 کیلومتر، تنها 1.55 لیتر باشد.

همچنین از ترکیب موتورهای برقی و بنزینی این خودرو قدرتی معادل 326 اسب بخار یا 240 کیلو وات و گشتاور 510 نیوتن متر حاصل می‌شود تا خودرو ظرف تنها 7.6 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد که این اعداد با توجه به مصرف بنزین این خودرو، ارقامی خیره کننده است.

تیگو 8 پرو e پلاس، نماد و تجسمی از آینده رانندگی دوستدار طبیعت است و تجربه رانندگی قدرتمند و کارآمدی را ارائه می‌دهد که هم سازگار با محیط زیست و هم مقرون به صرفه است.

از آنجایی که صنعت خودروسازی جهان به سمت خودروهای سازگار با محیط زیست ادامه می‌دهد، فناوری پلاگین هیبرید، نقش مهمی را در این تحول بازی می‌کند. فونیکس با پایبندی به مسئولیت و رهبری این تحول بزرگ، با تمرکز بر نوآوری است.

ماموریت این برند، ایجاد انقلابی در طرز تفکر جامعه پیرامون اهمیت نقش فناوری در سلامت محیط زیست و تیگو 8 پرو e پلاس تنها یک نمونه از این تعهد است.

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian