محصولات

اطلاعات تماس

7 960 542

فونیکس تیگو 7 پرو

فونیکس تیگو 7 پرو

 

تیگو 7 جدید از نظر طراحی، راحتی و ویژگی های فنی خودرویی جدید و کاملا متفاوت است که پیشرفت صنعت خودروسازی چین را بیش از پیش نشان می دهد.

تیگو 7 پرو لزوماً یک خودروی تیز نیست، اما با استفاده از سیستم تعلیق چند پیوندی (نقاط اتصال چندگانه) در محور عقب، سواری بسیار پایدار و نرمی را ارائه می دهد.

ezgif.com gif maker 2 1

 

برای آن دسته از افرادی که میانه خوبی با گیربکس CVT ندارند و عملکرد گیربکس DCT نسل قبل را ترجیح می دهند، باید بگوییم که گیربکس جدید CVT با 9 ضریب از پیش تعیین شده، در حالت ترونیک، راننده را پر می کند. و کنترل دقیق ماشین و احساس کمبودی بر جای نمی گذارد.

از نظر طول و فاصله بین دو محور، تیگو 7 پرو هیچ تفاوتی با نسل قبلی خود ندارد، اما سبک طراحی جعبه مانند آن در مقایسه با تیگو 7 نسل قبل با سبک طراحی کمانی و نرم، اکنون شبیه یک SUV است و کمتر شبیه کراس اوور است.

در نمای جانبی استفاده از رینگ های جدید خودرو و همچنین خطوط و برآمدگی های متفاوت تیگو 7 پرو را از سایر کراس اوورهای خانوادگی موجود در بازار ایران متمایز می کند و شیشه بزرگ روی ستون C نمای جانبی خودرو را به نمایش می گذارد.

نمای جلو و عقب خودرو بدون شک شبیه برادر بزرگترش یعنی تیگو 8 پرو است اما از نظر ابعاد کوچکتر از آن است. شاید در نگاه اول، جلوپنجره کهکشانی تیگو 7 پرو شما را با تیگو 8 پرو اشتباه بگیرد، اما گرافیک چراغ های جلو و امتداد چراغ های عقب کاملاً با تیگو 8 پرو متفاوت است.

Chery Tiggo 7 Pro101

با این حال، فضای داخلی تیگو 7 جدید را نمی توان با تیگو 8 پرو اشتباه گرفت زیرا در واقع با ام وی ام X55 مشترک است. به اشتراک گذاشتن سبک طراحی Tigo 7 Pro با X55 ممکن است مشتریان را خوشحال نکند.

استفاده از صفحه نمایش لمسی به عنوان رابط ارتباطی سیستم چند رسانه ای، نشانگرهای پشت فرمان و کنترل پنل سیستم تهویه مطبوع باعث کاهش تعداد و اندازه کلیدها و ابزارهای کنترلی این سیستم ها بر روی داشبورد و افزایش سادگی و لوکس بودن فضای داخلی شده است.

صندلی های چرمی خودرو نیز گرمکن و نرم هستند و فرمان به صورت D-cut طراحی شده تا راننده فضای پای بیشتری داشته باشد. سقف پانورامای بزرگ تیگو 7 پرو نیز کمک می کند تا نور بیشتری به داخل کابین وارد شود و فضا جادارتر شود.

 

 

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian