04
سپتامبر

فروش 325،000 واحد و رشد 8.5 درصد

بر اساس گزارش فروش شش ساله که اخیراً توسط گروه هلدینگ چری (هلدینگ چری) منتشر شده است ، در نیمه اول سال 2019 ، هلدینگ چری 325000 واحد از جمله 285000 واحد با برند مستقل فروخته است که 8.5 درصد افزایش نسبت به سال گذشته را نشان می دهد و به این رشد ادامه می دهد.

برند های چری همه در نیمه اول سال 2019 به شدت عملکرد خوبی داشتند. از ابتدای سال جاری ، چری با سیاست های استاندارد انتشار VI که به زودی در سراسر کشور به اجرا در آمد ، به طور مثبتی کنار آمد.

تمام محصولات اصلی دو سری: Arrizo و Tiggo کلیدهای عمودی را بدست آورده اند ، مدل های ستاره ای تازه راه اندازی شده تا استانداردهای انتشار VI مانند نسل جدید Tiggo 8 ، Tiggo 4 HERO و Arrizo GX / EX Pro رشد مداوم فروش داشته اند.

100000مین واحد مدل ستاره “ANT” فقط در طی 28 ماه روانه بازار شد ، تبدیل شدن به اولین خودرو الکتریکی که بر اساس یک سیستم تحقیق و توسعه خودروی الکتریکی رو به جلو تولید بیش از 100000 دستگاه تولید انبوه و حجم فروش را به دست آورد.

خودروی جدید  Arrizo 5e برای اولین بار به آمریکای مرکزی و جنوبی صادر شد. سایر محصولات چری هولدینگ مانند خودروهای ویژه ، REV و خودروهای لجستیکی نیز افزایش چشمگیری یافتند و فروش بخش خودروهای تجاری خود را 90.2 درصد افزایش دادند. توسعه مداوم چری از طریق استقامت در “توسعه مبتنی بر فناوری” و ظرفیت سازی سیستماتیک قابل توجه است. چری فن آوری های کلیدی خودرو را درک کرده ، به تدریج خلاهای خود را پر کرده و انحصار فناوری را از فناوری موتور گرفته تا گیربکس اتوماتیک ، شاسی ، سیستم مدیریت موتور و فناوری های پلتفرم حفظ کرده است. در سالهای اخیر ، چری در جهت انرژی های جدید ، IoV ، هوش و اشتراک بیشتر توسعه یافته است. تاکنون چری درخواست 17،899 حق اختراع ثبت شده و 11،513 اختراع ثبت شده را کسب کرده است و در صنعت خودروی چین رتبه برتر را به خود اختصاص داده است.